Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha magyarországon házas vagy...

Karkus Timea kérdése:

Ha magyarországon házas vagy Londonba házasodhatsz?

Figyelt kérdés
van egy magyar lány aki kin van Londonba pénzért fog házasodni egy Indiaival de itt is házas magyarba ez Bigámia hogy tudom bejelenteni hogy ne történjen ez meg már irtam a nagykövetségre is és szeretném leleplezni azokat a magyarokat is akik kinn evvel foglalkoznak es veszik fel a 10. ezer fontokat mielöbbi választ várok elöre is köszönöm

2012. dec. 17. 12:45
1 2
 1/12 tetro ***** válasza:
55%
mi közöd neked ehhez?
2012. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andizsuzsi ***** válasza:
55%
Bigámia, de te miért foglalkozol vele?
2012. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
erre szokták azt írni: közöd?
2012. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 rémuralom ***** válasza:
78%
Fogalmam sincs hogy szól az erre vonatkozó törvény de nagyon tudnám díjazni ha megtanulnád hogy létezik központozás és nagyon hasznos is mert mellőzésük igencsak megnehezíti a szöveg megértését elöre is köszönöm
2012. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Egyrészt semmi közöd hozzá, másrészt ezzel a helyesírással inkább elbújnék. Ez még egyeshez is kevés egy iskolában.
2012. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

majd akor válaszolok hanormálisanleírtad a szöveget köszönöm


Egy kis segítség:

Magyarországon

vagy, Londonban

Van

kinn/kint

Londonban.

Pénzért

indiaival, de

Magyarországon.

Ez bigámia?

Hogy

bejelenteni, hogy

ez meg, már írtam

fontokat.

Mielőbbi

Előre

köszönöm.


4 sorból nem is sok...

2012. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mivel a lány első unoka testvérem, és nem a helyesírással kéne foglalkozni hanem amit kérdeztem de látom gyerekekkel vagyok ezen az oldalon körbe véve kösz a segítséget mindenkinek! majd máshol probálkozom
2012. dec. 18. 08:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem a helyesírásoddal van csak baj, hanem a jellemeddel is. A bűnpártolást magam sem támogatom, a törvény bünteti. De hogy hadjáratot akarsz indítani, az az ötvenes évekre volt jellemző kis hazánkban. Korábban meg a náci Magyarországon. Miért akarsz ártani a rokonodnak, s miért akarsz bántani másoknak?
2012. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Attól, hogy a lány unokatestvéred, még változatlanul semmi közöd a dolgaihoz. Unokatestvérét meg normális esetben sem jelentgeti fel az ember. Ha valakinek, akkor a férjének van hozzá köze, ha ő nem tiltakozik, akkor te mi a fenének avatkozol bele?
2012. dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

régen gyerekeztek le utoljára :)


érdekes, hogy nem magadban keresed a hibát, tehát az nem zavar, hogy te jellemtelen vagy ... mindamellett természetesen az sem szép dolog amit az unokatesód csinál, de változatlanul úgy gondolom, hogy nagyon nincs közöd hozzá, azonban nem ez a probléma, hanem az, hogy téged nem az igazságérzeted mozgat, hanem a rosszindulatod

2012. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!