Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lehet ebből az ügyből?

Mi lehet ebből az ügyből?

Figyelt kérdés

Szóval, 14 éves vagyok, egyik nap 5. óra után ottmaradtunk haverokkal focizni a suliba.

Fél óra után, jön az igazgató és hív engem, meg haveromat(aki épp nem jött suliba), ezért egyedül mentem.

Jó, bementem igazgatóiba, leültem és elkezdte mondani hogy fel vagyunk jelentve garázdaság miatt, tudok-e róla .

Mondom semmit sem tudok, de ő azt mondta hogy olyanokat csináltunk hogy pénzt kértünk kisebbektől , zsaroltuk őket + ennivalót vettünk el tőlük !

De ezek közül egyik sem igaz ! Legalábbis én biztos nem csináltam ilyesmit .

Erre mondta az igazgató hogy hisz nekem , holnap még meghallgatja a barátom és bízik bennünk. Meg mondta hogy megvéd ha jönnek a rendőrök meg ilyesmi.

Ebből lehet valami? Kicsit beparáztam mert azt is mondta hogy a mi nevünk van felírva a rendőrségen meg ilyesmi.

Mi lehet ebből ??:O


2012. nov. 16. 06:59
 1/4 anonim válasza:

Ha nem csináltatok semmit és az igazgató hisz és kiáll mellettetek az jó pont.

Szerintem ebből olyan komoly ügy nem lehet,hiszen mi a bizonyíték ami ellenetek szól?!

Ha meg mégis lenne valami akkor meg lehet nézni a suli kameráit meg van hazugságvizsgálat is.

De ne ijedj meg.Nem hiszem,hogy idáig fajulna a dolog.

2012. nov. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valami sántít, ugyanis a rendőrség ha valamilyen ügyben információt kér az iskolától egy gyerekről, akkor nem írja meg, hogy milyen ügyben ... ha valaki feljelentést tett volna ellenetek, akkor a rendőrök közvetlenül titeket hallgatnak ki (szülő jelenlétéhez ragaszkodnod kell, addig egy mukkot se szólj!) ... tehát igazgató bácsi valamit nagyon kever ott (olyan nincs, hogy majd ő megvéd a rendőröktől, mert nincs rá lehetősége, ha tényleg ügy van)
2012. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na igen, nekem sem stimmel a dolog.

Ha feljelentettek garázdaság miatt, akkor első körben a szülők tudják meg, nem az igazgató. Az igazgató csak akkor tudhat a dologról ha a rendőrök kimentek és kérdezősködtek utánatok. Ha így van, akkor alapos okuk van feltételezni hogy valamilyen szinten sárosak vagytok. Mondjuk több tanú vagy bizonyíték van.

Ha a szüleid nem tudnak a feljelentésről akkor nem is történt feljelentés.

Ha ártatlanok vagytok akkor nincs miért parázni.

2012. nov. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ti voltatok, akkor bizonyítani sem tudják ezt (az esetek döntő többségében ekkorát nem szokott tévedni az igazságszolgáltatás).
2012. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!