Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez minek minősül és mi lesz...

Ez minek minősül és mi lesz ebből? Lent.

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt haverokkal bringázgattunk a városba,és mivel "streetesek" vagyunk,ezért mikor megláttunk egy épület szélénél egy ilyen lépcső szerűséget ugráltunk kicsit ott,majd a szemközt lévő házból kijött egy asszony és elkezdett ordibálni,hogy felkeltjük a gyerekét me ugat a kutya,meg nem normálisnak nevezett minket és ilyesmi.Mivel ilyen módon közölte az óhaját,azaz hogy húzzunk a francba,az egyik haverom visszaszólt neki gyengébben,én pedig azt kérdeztem hogy miért nem vagyunk normálisak,talán azért mert nem úgy biciklizünk mint mások.Ő fenyegetőzött hogy hívja a rendőröket,de mi amúgy is elmentünk.Később egy homokos utcán fékeztünk kettőt-hármat,mire kijött egy nő és az is kiabálni kezdett,mi ennek már semmit se szóltunk csak elhúztunk.Estefele pedig találtunk egy diófát és szedtünk róla pár diót.Később nagyon úgy éreztük mintha figyelnének a rendőrök.Nem lett semmi,azonban pár nappal később (tegnap) az egyiket közülünk megállította egy rendőr,aki meggyanusította azzal,hogy visszaszóltunk az embereknek,nem mentünk el mikor kérték,és még visszamentünk,és még azzal is,hogy letörtük a diófa ágait.Ami nem igaz.Ő kiszedte magát,mivel valahogy beadta,hogy nem volt akkor itthon...A rendőrök amúgy tudtak mind a 3 ügyről,nem tudom honnan.Még nem "kaptak" el,nem beszéltünk velük,de már nagyon félünk,nem tudjuk mi lesz ebből,mert azért nem csináltunk annyira zavaró dolgokat,de nagyon félünk mert ma is egy haverom hivott fel hazafelé menet,hogy mikor ő kiment a suliból,ott állt 2 rendőr a kapu előtt (amúgy sose szokott). Most nem tudom mi legyen mit csináljunk,nagyon meg vagyunk rémülve,mi lehet ennek a következménye?:(

2012. szept. 19. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb esetben pénzbírság, nyugi nem lesz nagy baj. Azonban ajánlanám, hogy egy nyugisabb helyen biciklizzetek.
2012. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmi nem lesz! Még pénzbírság sem!
2012. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát ha igazad van akkor örülök,bár nagyon félek még.Ha ezt otthon megtudják,vagy baj lesz az egészből én halott vagyok..Remélem nem lesz nagy baj.Amúgy köszi :)
2012. szept. 19. 15:03
 4/12 anonim ***** válasza:
ezek aztán annyira de annyira piti ügyek. kapsz egy ejnye bejnyét kb azt kész...
2012. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Engem csak az idegesít,hogyha annyira semmiség az egész,akkor miért keresnek?azért hogy elmondhassák,hogy máskor ne csináljuk vagy mi?
2012. szept. 19. 15:25
 6/12 anonim ***** válasza:
valszeg, mert tudod van az a dolog hogy most még csak ennyi, de később már sokkal több, kitudja
2012. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
nyugi csak meg akarnak rémiszteni. ezzel egy fontos életszakaszba léptél: rájöttél, hogy minden rendőr a nép ellensége és így a te ellenséged is. kerüld a rendőröket és inkább ne csinálj balhét - neked is jobb. sajnos vannak értetlen primitív polgárok, akik haragszanak a bmxesekre, a szerelmesekre, a gördeszkásokra, a metálosokra és a füvesekre. a civilizált együttélés alapszabályait be kell tartani, tekintettel kell lenni másokra és erre feltétlenül ügyeljetek, hogy ne sértsetek meg másokat, feleslegesen ne zavarjátok más emberek nyugalmát, ugyanakkor tudni érdemes, hogy néha már sokkal inkább a gügye kispolgári vaskalaposság a jellemző és saját frusztrációikat rajtatok vezetik le.
2012. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ebből nem lesz semmi, még szabálysértés se. Csak ijesztgettek, mert a bűnözőket nehezebb kergetni, mint bringásokat zaklatni.

A mindenféle idegbeteg lakókat meg el kell kerülni, de ha véletlenül arra járva azt látjátok, hogy tűzgyújtási tilalom alatt égetnek, vagy vasárnap megy a fűnyírás, oda lehet szólni, hogy az bizony tilos és a rendőr megbüntet érte. Így mindig kordában lehet tartani az ilyeneket.

2012. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Antimod ***** válasza:

Ez valami kis faluban történik? Jó, hogy a rendőröknek nincs komolyabb dolguk, mint a "visszaszóló" és a "diófa ágait letörő" bicikliseket vegzálni.

Semmi nem lesz belőle, ez még garázdaságnak is kevés.

2012. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem faluban,városban,igaz,nem nagy,de akkor is megrémülök tod mikor az eset utána 5 nappal megállítják egyik havert,meg figyelik az iskola kaput :| lehet hülyének néztek,először én se gondoltam hogy lesz valami,mert hát rohadtul nem fognak egy ilyen szar miatt kergetni,dee ez már kicsit sok..eltelik pár nap,és még mindíg,hát...ezek a hatóságok...eláll a lélegzet..
2012. szept. 19. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!