Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez minek minősül és mi lesz...

Ez minek minősül és mi lesz ebből? Lent.

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt haverokkal bringázgattunk a városba,és mivel "streetesek" vagyunk,ezért mikor megláttunk egy épület szélénél egy ilyen lépcső szerűséget ugráltunk kicsit ott,majd a szemközt lévő házból kijött egy asszony és elkezdett ordibálni,hogy felkeltjük a gyerekét me ugat a kutya,meg nem normálisnak nevezett minket és ilyesmi.Mivel ilyen módon közölte az óhaját,azaz hogy húzzunk a francba,az egyik haverom visszaszólt neki gyengébben,én pedig azt kérdeztem hogy miért nem vagyunk normálisak,talán azért mert nem úgy biciklizünk mint mások.Ő fenyegetőzött hogy hívja a rendőröket,de mi amúgy is elmentünk.Később egy homokos utcán fékeztünk kettőt-hármat,mire kijött egy nő és az is kiabálni kezdett,mi ennek már semmit se szóltunk csak elhúztunk.Estefele pedig találtunk egy diófát és szedtünk róla pár diót.Később nagyon úgy éreztük mintha figyelnének a rendőrök.Nem lett semmi,azonban pár nappal később (tegnap) az egyiket közülünk megállította egy rendőr,aki meggyanusította azzal,hogy visszaszóltunk az embereknek,nem mentünk el mikor kérték,és még visszamentünk,és még azzal is,hogy letörtük a diófa ágait.Ami nem igaz.Ő kiszedte magát,mivel valahogy beadta,hogy nem volt akkor itthon...A rendőrök amúgy tudtak mind a 3 ügyről,nem tudom honnan.Még nem "kaptak" el,nem beszéltünk velük,de már nagyon félünk,nem tudjuk mi lesz ebből,mert azért nem csináltunk annyira zavaró dolgokat,de nagyon félünk mert ma is egy haverom hivott fel hazafelé menet,hogy mikor ő kiment a suliból,ott állt 2 rendőr a kapu előtt (amúgy sose szokott). Most nem tudom mi legyen mit csináljunk,nagyon meg vagyunk rémülve,mi lehet ennek a következménye?:(

2012. szept. 19. 14:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jah és az befolyásolhat valamit,hogy múlt télen várakoztam egy parkban valakire,és mivel hideg volt,csak nekitámaszkodtam egy padnak és egyik lábamat az ülőkére tettem,akkor is utánam jöttek és beszóltak,hogy ez tilos,és hogy ezért adhatna büntetést.Ekkor azt hiszem felírta a nevemet vagy mit.Ez ér valamit?
2012. szept. 19. 16:36
 12/12 anonim ***** válasza:
Porfészkekben szokott menni ez a stílus, ahol soha semmi nem történik, tehát valakit elő kell venni akármiért. Nálunk is ez megy, csak nálunk még annyit se dolgoznak. :D
2012. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!