Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy lóval járhatok iskolába?

Egy lóval járhatok iskolába?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem gondolod, hogy ez egy kicsit parasztság lenne? :)

Én is paraszt vagyok, (állatokkal foglalkozom, van lovam is) de eszembe nem jutna vele iskolába mennem.

De hova kötnéd pl? Vagy vinnéd magaddal, mint Fekete Mihály a Hortobágy legendájában? Eee?

2012. nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon vagány dolog:D Reggel felpattannék rá, beügetnék a sulihoz és az udvaron kikötném. A lányok odáig lennének érte, meg simogathatnák amíg órán vagyok és a lovam se unatkozna otthon.. Mellesleg még környezetbarát is lenne ez az egész, nélkülözném a kocsit.
2012. nov. 15. 15:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Iskola úgyse engedné meg. :)

De nem lenne amúgy rossz ötlet. :)

2012. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Persze biztosan jobb lenne a lónak kikötve ácsorognia 6-7 órát egy iskola udvarában mint mondjuk otthon az istállóban.Meg aztán odaszarik, odapisál, fel is takarítod?

Ha olyan ember vagy akinek nincs elég vonzereje azon a ló sem fog segíteni, a lányokat a ló fogja érdekelni nem pedig te:)

Olyan ez mint ha Ferrarival mennél...tetszik mindenkinek kérdezgetnek,de csak arra kellesz nekik,hogy hazafurikázod őket a drága sportautóval, meg,hogy látják,hogy sok a pénzed és reménykednek ,hogy majd rájuk is fordítasz belőle.

De lóval senki sem akarja magát hazavitetni plusz a lónak van is egy bizonyos illata, meg vannak lófóbiások, a fél iskola lehet be sem merne menni mert ott egy ló.Maga az iskola sem engedné meg szerintem.

2012. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mért ne járhatnál? Régebben mindenki lóval járt, nem tudtad?
2012. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Természetesen járhatsz.
2012. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Természetesen járhatsz."


Egy fenét! A lovat sehova nem teheted annak az istállóban a helye!Se az úton se a járdán nem mehetsz ezt tudni kéne!

2012. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tiltja a KRESZ? Nem sétálhatok vele az utcán? Pedig olyan szép, feldobnám vele az emberek napját mikor meglátnának vele egy borús, didergős reggelen. Olyan nyugtató látványt nyújt egy lónak a jelenléte..
2012. nov. 15. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:

ez igaz


"se a járdán, se az úton" .... ?! akkor szárnyas lóval :)

2012. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi van? Nem lehet lóval járni járdán, úton? Hát ekkora marhaságot rég hallottam...


Pont az benne a poén, hogy jogsi nélkül (persze a KRESZ-t betartva), sőt, talán még ittasan is (!) lehet lóval közlekedni, mert nem minősül járműnek! Én is rengeteget lovagoltam nagyvárosban, főutat kereszteztm lámpás kereszteződésben, stb. soha senki nem szólt érte, rendőr sem!

2012. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!