Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy járhatok így iskolába?

Hogy járhatok így iskolába?

Figyelt kérdés
Mindenképpen megakarom tartani a babát...ha végig ki is tudom hordani, akkor is kb. 2-3hónapig semmiféleképpen nem mennék be suliba, viszont akkor meghaladom a 250óra hiányzást. 2013-ban érettségiznék szóval nem szeretném kihagyni a sulit. Várom és köszönöm az ezzel kapcsolatos válaszokat. 17éves vagyok
2012. máj. 17. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell magad kérni magántanulónak, és az érettségi vizsgára így készülsz fel. Szülő, valaki pedig érettségi vizsga alatt vigyáz a kicsire.
2012. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Gyermeket szülő lányok nem járhatnak tovább nappali tagozatra. A baba születése után csak estin lesz lehetőséged letenni az érettségit. Volt osztálytársammal is így volt.
2012. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is magántanulónak ment a volt osztálytársam. Remélem sikerül elintézni. Sok boldogságot a babához!
2012. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez iskola függő én úgy tudom.. De a legegyszerűbb, ha nem itt tippelgetünk hanem megkérdezed az igazgató nőt.
2012. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vagy igazgatót.. Nem tudom miért írtam nőt..:D
2012. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Igazából tényleg igazgatónő :)

2012. máj. 17. 20:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy osztálytársam aki szintén így érettségizett. Ő januárba szült (amíg tudott járt suliba), aztán különbözeti vizsgát kellett tennünk (vele együtt vizsgáztam--engem műtöttek, sokat hiányoztam).
2012. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

kitartást:) te még fiatal vagy jobban viseled majd a nagy melegekben ezt az édes terhedet:)

a tanulmányaidhoz is sok sikert kívánok:)

ne haragudj hogy nem válaszoltam csak örülök neked:)

2012. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Semmi gond:)

2012. máj. 17. 20:50
 10/12 anonim ***** válasza:

én is 17 vagyok , én mehettem volna vissza a suliba nappalira de tuti nem fogok mert messze van és azért nem megyek haza hogy bejárjak suliba. Hány hetes vagy?


Én 38

2012. máj. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!