Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy járhatok így iskolába?

Hogy járhatok így iskolába?

Figyelt kérdés
Mindenképpen megakarom tartani a babát...ha végig ki is tudom hordani, akkor is kb. 2-3hónapig semmiféleképpen nem mennék be suliba, viszont akkor meghaladom a 250óra hiányzást. 2013-ban érettségiznék szóval nem szeretném kihagyni a sulit. Várom és köszönöm az ezzel kapcsolatos válaszokat. 17éves vagyok
2012. máj. 17. 19:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mivel tanköteles,így akármilyen indokkal lehet magántanuló.Én 21éves vagyok,1évem van még a szakmából és pont akkor születik a pici.Nekem semmi lehetőségem nincsen,hogy be tudjam fejezni.MAx annyi,hogy ha le tudom igazolni az ezer órát az évben,akkor osztályozó és úgy vizsga.ÉS mi lesz a babáddal 2-3hónap után?Szüleiddel nevelteted fel?Nem akarlak megbántani,de felesleges úgy vállalnod,hogy muszáj lesz leadnod őt valakinek,mert még tanulsz.Simán legyél magántanuló,és leteszed félévkor,meg évvégén az osztályozót és mész érettségire.Mivel 2-3hónap alatt összejön a 250,mindenképp ov a vége,akkor meg maradhatsz végig otthon a picivel.
2012. máj. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én már 2hónapos terhesen magántanuló lettem,mert mindig reggel hánytam(volt hogy egész délelőtt) jobb az osztályozo vizsga,mint5hogy meghuzzanak!!
2012. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!