Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy gyerkel beszéltem skypen...

Egy gyerkel beszéltem skypen csak úgy és úgy alakult hogy mondta feljelent stb mert csunyán beszéltem vele meg átmentem a gépébe engedély nélkül pedig nem mentem át nincs rá bizonyitéka többi lent!?

Figyelt kérdés

elkérte az ip címemet oda adtam neki és felhivta a rendőrséget is elmesélte hogy én állítolag a gépébe voltam meg ilyenek arra nincsen bízonyíték


szóval rendőr aztmondta neki hogy fáradjon be a rendőr kapitányságra valami bajom lehet ebből? nem csináltam semmit nem járkáltam más gépébe csak úgy nem is tudok de ö kitalálta meg hogy személyi jogát megsértettem mert csunyán beszéltem vele de ö is velem és felvette hangfelvételre hogy én vele beszélek csunyán amikor meg ö azt kivágta szerintetek ?



2012. okt. 26. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Blöfföl, csak azt akarja, hogy megtörj és akár ártatlanul feladd magad az enyhébb büntetés fejében.

Nem kell tőle tartani, bár a kérdés elég kamunak hangzik, mert elég nagy naivságra utalna, ha megadnád valakinek az ip címet.

Többször ne add meg és vedd fel inkább te, ha így beszélnek. :D

2012. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi de tényleg felhivta a rendőrséget ás is kapcsolták ott elmondta hogy és a személyi jogait megsértettem mert csunyán beszéltem vele és megvan neki hangfelvételen (( ö is igy beszélt velem azt nem vette fel)) meg próbálkozott hogy én törtem fel a gépét mikor ipjét meg semmiét se tudom és csak teamviewer-t ismerem de az meg nem feltörés a teamviewer
2012. okt. 26. 14:37
 3/16 anonim válasza:

szoval nem ismered a gyereket?

egyébként honnan tudod BIZTOSAN , hogy felvette a hangodat, vagy hogy felhívta a rendőrséget?

egyébként ha nincs rá bizonyítéka nem hinném hogy ebből komoly ügy is lenne, max ha tényleg felhívta a rendőröket, akkor kihalgatásra behívnak, de akkor emlísd meg hogy ő is csúnyán beszélt veled, de szerintem az hallatszik amikor valamit kivágnak egy hangfelvételből..

ezt a rendőrség ki tudja szerintem nyomozni..

2012. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha felvette a hangodat akkor pontosan ő az aki megsértette a személyiségi jogaidat.

Meg ha csúnyán beszéltél azzal még a rendőrségen is kinevetik (más az ha életveszélyesen megfenyegetted: pl: megöllek ha megtalállak)

De úgy egyébként semmit sem tehet, kamuzik, te meg elég naiv vagy.Hány éves vagy?12-14?

2012. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hazudsz.
2012. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha engedély nélkül felveszi vki a beszélgetést, amiben te is érintett vagy, akkor ő követ el jogsértést. Engedély nélkül tilos felvenni, de ha fel is veszi, akkor egy esetleges bírósági peren nem lehet bizonyítékként felhasználni.

Az meg h csúnyán beszéltetek egymással.. egy rendőr nagy ívben lesz*rja. Én is írhatnék itt csúnyákat, senkit sem érdekelne. Ilyennel nem foglalkozik a rendőrség, csak ha fenyegetéssé fajul a dolog.

Az IP címedet meg minek adod meg másnak, főleg ha nem is ismered? Ha már tudja, akkor még feltörő program sem kell neki, h ő kutakodjon a te gépedben.

Hány éves is vagy?

2012. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
18 vagyok a gyerek meg 21 és tényleg beszélt a rendörökel nem vicc
2012. okt. 26. 15:54
 8/16 kovpet ***** válasza:

"Csúnyán beszélni" nem tilos, csak illetlenség.

Ha nem csináltál törvénybe ütközőt, akkor mitől félsz?


Vagy a csúnya beszéd mondjuk életveszélyes fenyegetést jelent nálad?

2012. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem attol félek hogy lefoglalják a gépemet énmeg a több terrabájt illegális torrentért kapok de most ki tud fizetni egy filmér 12999forintott? ha jol keresnek tényleg megvenném a filmeket meg ki a f*sz kivancsi arra hogy feljelentsen meg jöjjenek ide a rendőrök cirkuszolni aztmondta feltörtem a gépét se az ipjét nem tudtam se semmijét utána még azt is mondott hogy öt csunya szavakkal bántottam xDD elö adta a ki ártatlan telefonba
2012. okt. 26. 16:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyen pitiáner ügyből nem adnak ki házkutatást, tényleg csak kiröhögik a másik gyereket és hazaküldik.
2012. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!