Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönben töltött éveim...

Börtönben töltött éveim korlátoznak a munkavállalásban?

Figyelt kérdés

Az eddig megszerzett képesítéseim, szakmám ettől függetlenül használható vagy nem veszik figyelembe az esetemnél?

Mivel nem tudom mik a kilátásaim így szabadon, ezért nem tudom mit hogy kezdjek el intézni

27 éves srác


2012. okt. 18. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, hogy én nem alkalmaználak, mert nagyon sok jó szakember van rajtad kívül, aki becsületesen él, és nem börtöntöltelék.
2012. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kérnek erkölcsi bizonyítványt, akkor nem akadályoz a sittes múlt. Ha igen, akkor nem vesznek fel.
2012. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinte 100%,hogy korlátozzák.Kérdéses,hogy mi a végzettséged.De pénzügyi területre,kereskedelembe ahol emberekkel és értékekkel kell bánnod tuti,hogy nem.Csinálhatsz saját vállalkozást,oda azt hiszem nem kell.Engem pl fémipari céghez is csak erkölcsivel vettek fel.Nem is lenne kedvem sittesekkel dolgoznom.
2012. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kimerítő válaszok.... elfogadom azt is hogy írtóztok ettől
2012. okt. 18. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha kérik az erkölcsit akkor kisebb az esélyed hogy felvegyenek így is kevés a munkahely túl sok a jelentkező és köztük akad azért sok a szakember is csak egy jó indokot mondj hogy miért pont téged vegyenek fel aki már valamiért ült!Ne haragudj de én se alkalmaználak lehet nem vagy rossz ember de én aki rendőrségen se voltam még életemben nem nézném jó szemmel azt hogy egy börtönben ült embert vegyek fel ne kérdezd hogy miért sajnos ez van!
2012. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem "reklámozod" és normálisan viselkedsz felvesznek. Sajnos sokan nem bírják ki, hogy ne hencegjenek vele, ismerősöm az albérletéből is kidobatta magát így, pedig nem volt problémásabb mint a többi lakó.
2012. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha látom rajtad, hogy normális vagy és nem "huncút", simán felvennélek.

Miért ültél, ha szabad megkérdeznem?

2012. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!