Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most akkor a bejegyzett...

Most akkor a bejegyzett élettársak (azonos nemű párok) örökölhetnek egymás után, vagy nem?

Figyelt kérdés

Volt valami családvédelmi törvény, ami elvette volna az öröklési jogot (köszi KDNP), de az alkotmánybíróság visszadobta, mert a PTK. szerint örökölhetnek, így ellentmond a két törvény.

Most a PTK-t, vagy a CSVT-t változtatják meg?



2012. okt. 14. 01:05
1 2
 11/12 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Másodpercig sem ringatom magam benne. És az én jogaim is sok helyen sérülnek. De mint fentebb már írtam, semmi bajom a melegekkel. Hőbörögjél azoknál, akik a kereszténydemokratákat a parlamentbe a Fidesz oldalán beszavazták. Én nem tartoztam közéjük. Az álláspontjuk akkor is ismert volt.
2012. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem győzőm hangsúlyozni, hogy a SZEKULARIZÁLT magyar államnak vége. És a melegek után a heterók jogai következnek, azok amik ellentétesek a vallással.
2012. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!