Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Sztojka Iván és testvére többmilliós kártérítést kaptak az államtól?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 3. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Kovács Józsefet elküldték volna a kártérítés igényével a büdös pi..ába.
2012. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%

A személy(ek)től függetlenül írom a véleményem!

Mivel jogtalanul voltak hosszabb ideig őrizetben, ezért megilleti a kártérítés.

Ennek semmi köze a Kozma-féle gyilkossághoz!

Azért is ítélték meg a kártérítést, mert jogos.

2012. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Igy van, kár összekapcsolni a kettőt. Tégd is csukhattak volna ártatlanul börtönbe, akkor is járna, neki is jár.
2012. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én azért nem tartom jogosnak, mert nem véletlenül kerül valaki a rendőrség látókörébe. Mivel gondolom volt rendőrségi múltja, nem volt nehéz elhinni, hogy tettes lehet.
2012. okt. 3. 19:52
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg a gyilkosnak nem jár kártérítés.Ezzel azonban egyedül maradtam úgy tűnik.
2012. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen elítélendő amit műveltek Cozma-val, de az, hogy ártatlanul börtönben ülni, nem jó vicc, ezért is illeti meg őket a kártérítés. Ugyanúgy kapna mindenki kártérítést.
2012. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Sztojka testvére azt mondta: kis híján megbolondult és bátyját „is borzalmasan megviselte a raboskodás”.


Azért úgy néz ki, hogy a raboskodás nem térítette el a további bűncselekmények elkövetésétől.

2012. okt. 3. 19:56
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem se. Hol lehet amúgy jelentkezni, hogy ártatlanul elítéljenek? Jól jönne most pár millió forint, egy hónap fogdát simán megér.
2012. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"hogy ártatlanul börtönben ülni, nem jó vicc"


Az hogy ártatlan lenne, barokkos túlzás. Az lehet, hogy ebben a bűncselekményben nem volt benne a keze, de amiatt, hogy általában véve egy bűnözőről van szó, én nem tartom egyáltalán normális dolognak, hogy egy ilyen "ember" bármit is kapjon az államtól.

2012. okt. 3. 20:00
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Hitlerre és a németekre is sok mindent ráhúztak,mégsem kaptak kártérítést,függetlenítve attól,hogy "háborús bűnöket" követtek el.
2012. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!