Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szombathelyen tiltott dolog...

Timberwolf kérdése:

Szombathelyen tiltott dolog az utcazenélés?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem. A minap láttam egy srácot gitárral a Meki előtt. A rendőrök pedig valamit épp szorgoskodtak mellette (beszéltek egy emberrel, gondolom a gyorsétterem valami vezető féléjével). Nekem soha nem volt bajom az utcazenészekkel. Élvezettel hallgattam őket. Ma már ezt is ennyire megszigorították? Pedig jobb, mintha lopna vagy sikkasztana...

2012. szept. 28. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Persze, jobb, de ha a te házad ablaka alá rendelek egyet non-stop, akkor is kíváncsi lennék a véleményedre.
2012. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol tilos.
2012. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendelhetsz non-stop, engem nem zavar. Aki meg a pénzszerzés ezen formáját választja nem házak ablaka alatt fogja fárasztani magát, úgyhogy nem tudom mit sír a szád. Egyébként meg nem kéne egyből az embernek ugrani, én csak kíváncsi voltam b@sz@ meg! Úgy tűnik ebbe a városba túlnyomó többségben kretén emberek laknak (tapasztalat).

Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 2. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem sír a szám, és nem is ugrottam neked. Az ország egész területén tilos, én egyetértek azzal, hogy tüntessék el az összes büdös "zenészt".

Jobb mintha lopna persze, csak akkor tegye olyan helyen, ahol nem tilos. Mert mindkettő szabálysértés.

Egyébként a kormány szavazta meg, találta ki, és vezette be.

2012. okt. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is láttam. Engem zavarnak az utcazenészek, kolduljanak a hangszerükkel máshol. :)
2012. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!