Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valahol nem kaptam számlát...

Ha valahol nem kaptam számlát az hol jelenthetem az apehnek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 23:49
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Cipőbolt.32000 ft szerintük nincs baja a cipőnek az egyik fekete a masik meg 2hordas után kopad barnás
2012. szept. 19. 22:26
 32/37 anonim ***** válasza:

Hm... Kérned kellett volna számlát, nem tagadhatják meg. Korábban azt írtam, hogy lehet nem rossz szándékból tették, hát... Megkövetlek.

A feljelentés két módon történhet, névvel és névtelenül, az első esetben sem fog kiderülni, hogy te voltál, viszont így ki kell vizsgálniuk az esetet, ellenkező esetben nem, lutri, hogy kimennek-e vagy sem.

Nem vagyok a feljelentgetés híve, de aki szemét az szemét. Ők megérdemlik.

2012. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, édesanyám kereskedelemben dolgozik. Ilyen esetben kérdezés nélkül ki szokták cserélni a terméket, legalábbis normális helyeken, ha van számla ha nem (nyilván azért a blokknak meg kell lennie). Tudják, hogy sokkal többet ártanak az üzletnek, ha akadékoskodnak. A rossz hír több kárt okoz mint egy kicserélt cipő.
2012. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Blokkot nem rakták bele a cipő dobozába? Én akárhányszor vásároltam, főleg ekkora értékért, akkor mindig belerakatom, vagy automatikusan belerakják.
2012. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Nem rakták ez egy kis üzlet olasz cipőkkel nem ilyen plázaüzlet nem is figyeltem egyébként de sose szoktak adni sztem direkt.
2012. szept. 20. 10:17
 36/37 anonim ***** válasza:
72%
Bocs, de aki 32 rugóért vesz cipőt és nem figyeli hogy kap-e blokkot és a jótállás biztosításáról szóló igazolást ahhoz nincs több kérdésem.
2012. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont, ugyanezt akartam.
2012. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!