Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tudok igényelni bármilyen...

Tudok igényelni bármilyen támogatást? Többi lent.

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, édesapám pár hete előzmények nélkül meghalt. Egy háztartásban éltünk édesanyámmal hárman. Anya 1 hónapja munkanélküli, én már több ideje az vagyok, most úgy tűnik, kapok egy állást, de nem fogok többet kapni 70ezernél. Jelenleg levelezőn gimnáziumba járok (2 szakmát hamarabb csináltam). Kérdésem, hogy igényelhetek-e bármilyen támogatást?
2012. aug. 24. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:
véleményem szerint, sajnos nem. ha esetleg a 3. személy kiskorú, nappali tanintézménybe jár, akkor árvaellátást+özvegyit anyukád
2012. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :( csak jövőre leszek nappalis egyetemen, de akkor már 22 leszek, bár árvaellátás 25 éves korig járhat. azért még várom a válaszokat, hátha. én megkaptam a munkát, és több pénzt kapok 10 órában, de még ez sem túl sok.
2012. aug. 29. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!