Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Helyeselnétek egy olyan...

Hazafias Harcos kérdése:

Helyeselnétek egy olyan törvényt, hogy az állami vállalatokat pl. BKV, MÁV tilos legyen kritizálni? (Gyűlöletbeszédnek vagy becsületsértésnek számítson jogilag a kritizálásuk)

Figyelt kérdés

Én igen, mert úgy látom, hogy ezek az ország szerény költségvetéséhez képest nagyon jól végzik a munkájukat (Pesten 10 perceként jár a busz, az ország főbb városai közt naponta legalább 10 vonat van stb.) mégis minden ember céltáblái, a nyomdafestéket nem tűrő kritika pedig enyhén szólva is kimeríti a becsületsértés és a gyűlöletbeszéd fogalmát.


Nem tudom a pestiek mit szólnának ha egyik napról a másikra leállna a BKV, vagy a vidékiek mit szólnának, ha a MÁV-val, VOLÁN-nal ugyanez történne.



Szegény ország vagyunk, nem várhatunk nyugati luxusbuszokat és TGV-t, örüljünk, hogy az állam legalább annyira gondoskodik rólunk, hogy nem privatizálja el az ország közlekedését, hatalmas kedvezmények vannak és viszonylag olcsó Nyugat-Európához képest. Ezeket végiggondolva már morális megfontolásból is szégyenteljes mindennemű kritika.



2012. aug. 13. 00:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Basszus mik ezek az agymosott fideszbérenc kérdések mostanában?


Még jóhogy kritizáljuk például a BKV-t mégis mennyi pénzt elsikkasztottak már(Tehát ellopták a mi pénzünket) Nehogy már ámulkodjak tőlük!És ne aggódj nemsokára az is a Malév sorsára fog jutni a sok sikkasztás miatt

2012. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Nagyon jól végzik a munkájukat??? Hol élsz te??? Vannak akik igen, néhány alkalmazott nagyon rendes, de sokan nem. Mi az, hogy ne lehessen kritizálni? AZ ÉN0 ADÓMBÓL ÉS AZ ÉN VÁSÁROLT BÉRLETEM ÁRÁBÓL MŰKÖDIK. ÉÉÉÉÉÉN FIZETEM!!!!!! Mi az, hogy ne szólhassak bele?

Utálom ezt a kommunista hozzáállást, hogy fizessek, de fogjam be a p.fámat csak a pénzt lökjem, örüljek, hogy kiszolgálnak. Hát egy nagy túróst.

2012. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

1. Ha nem csalnának el milliárdokat, nem 30 éves buszokkal, vasúti kocsikkal, stb kellene járni (az életveszélyes 3as metróról nem is beszélve)

2. Az, hogy ha egy vonat pl minden áldott nap késik, nem az elavult gépek hibája

3. És ha véletlenül felújítanak valamit, azt is hanyagul, mindent kispórolva teszik. Akárhányszor InterCity-vel jövök, a MÁV-os IC kocsikban a klíma szinte sosem működik, vagy ha igen, akkor nem hűt semmit. Érdekes módon a mélyen lenézett, barbár román IC-kocsikkal soha nem volt ilyen jellegű probléma (mert hála Istennek eljönnek Bp-ig is) -- lassan örömkönnyeim vannak, ha meglátom a kocsi oldalán, hogy CFR...

2012. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

17 ezerbe kerül a havi bérlet (egy felnőtt + 2 diák), plusz az adómból amit kapnak. És akkor még ne is panaszkodhassak, hogy mocskos és kritikán aluli a szolgáltatás színvonala????


"Szegény ország vagyunk,"


De az adóelvonás olyan, mint egy nyugati országban... vagy több is.


"örüljünk, hogy az állam legalább annyira gondoskodik rólunk,"


He? ÉN FIZETEM!!!! ÉRTED??? AZ ÉN ADÓMBÓL ÉS A BEFIZETETT BÉRLETEK/JEGYEK ÁRÁBÓL MŰKÖDIK! Ez nem az állam szeretetteljes gondoskodása, hanem a tőlem lenyúlt pénzekből tartják fenn.


"hogy nem privatizálja el az ország közlekedését, "


He? Lehet, hogy jobban járnánk, mert legalább lenne verseny, és a pénzünkért talán kapnánk is valamit.


"hatalmas kedvezmények vannak"


Ja, azért, mert az adómon felül még fizetek 17 ezret havonta.


" és viszonylag olcsó Nyugat-Európához képest"


És mocskosabb és lepukkantabb. Amúgy nem annyival olcsóbb, mint amennyivel sz.rabb.

2012. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Te tiszta hülye vagy. Erre ennyit tudok válaszolni.
2012. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Valszeg ezt a törvényt annak a törvénynek az elfogadása követné, hogy Orbán Viktort tilos kritizálni, elvégre milyen jól végzi a munkáját ahhoz képest, hogy szegény ország vagyunk, no meg tele vagyunk kommunistával és zsidóval és külföldivel, akik folyton áskálódnak. Ilyen körülmények között a Vezetőt kritizálni szégyenteljes, becsületsértő és egyenesen hazaárulás, nemde?
2012. aug. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért is? Ha jól tudom szólásszabadság van
2012. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ez már túl van a demokrácia legalsóbb határain is!
2012. aug. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Helyeselnék egy olyan törvényt, hogy a szólásszabadság korlátozásáért életfogytiglan járjon.
2012. aug. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, ugye kamu? Ennyire nem lehet hülye valaki.
2012. aug. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!