Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Büntetik a tatárjárás-tagadást?

Büntetik a tatárjárás-tagadást?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 20:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Többszázezer európai embert lemészárlotak vagy elraboltak a tatárok, és akinek van pofája ezt letagadni, miért nem büntetik az ilyent?!?!
2009. júl. 15. 20:48
 2/18 anonim válasza:
79%
mert nem sír a szánk állandóan emiatt
2009. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mármint követeljünk kártérítést a mongoloktól?? Végül is, alig 768 éve történt!
2009. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kevés a tatár Magyarországon (szerencsére).Bár azt hiszem be kellene már nyújtani nekik a jóvátételre az igényt.(lelki szemeim előtt megjelent hogy dromedár és magyar szürke gulyák legelnek a Hortobágyon)
2009. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Jogos lenne,ami adható az jár.
2009. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem hiszem.


Azt olvastam, hogy a tatárjárás nem járt több áldozattal, mint amennyivel (régen) egy nagyobb járvány. A Vatikán nagyította fel és az iskolában is torzítva tanítják.


Ez valahol hihető. Ha én lettem volna a pápa én is azt akartam volna elhitetni a magyarokkal, hogy ők valójában egy jócskán felhígult nép. Az se meglepő hogy a honfoglalás előtti történelmünk eltűnt. Volt mire büszkének lennünk. A dicső múlt erőt ad.

Amikor eltűnnek a (közös) gyökerek megkopik az összetartozás érzése is. Egyenes út egy nép szolgasorba állításához vagy eltüntetéséhez.


Másfelől a történelem teli van torzítással. A mostban kell élni. Össze kell fogni és most építeni egy szebb jövőt. Felesleges ilyen régen történt dolgokkal komolyabban foglalkozni, büntetni pedig ostobaság és az alapvető emberi jogokat sértő.

2009. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés fájt...


Legalább a honfoglalás megtörtént? :-D

2009. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hogy képzeled, hogy kutatni merészeled? A tatárok 6 millió európai öltek meg kegyetlenül, egy fővel se kevesebbet! Aki ezt tagadni, sőt, kutatni meri, az egy gonosz!!!
2009. júl. 15. 21:26
 9/18 A kérdező kommentje:
remélem kapiskáltok valamit XD
2009. júl. 15. 21:26
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

21:21 vagyok. Nyilván, elsőre is érthető voltál. Reméltem, hogy nem provokáció a kérdésed, mivel tényleg volt a tatárjárással probléma, mint már írtam.

Persze ez ma már lényegtelen. ÉS a holokauszt is TÖRTÉNELEM! Uncsi téma.

2009. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!