Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » El lehet törölni egy törvényt,...

El lehet törölni egy törvényt, amit mondjuk a Fidesz behozta a következő kormány eltörölheti?

Figyelt kérdés
Ez a folyamat, hogy zajlik, milyen hamar lehet eltörölni?
2012. júl. 13. 14:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem én pontoztam le én inkább köszönöm, hogy kaptam válaszokat a kérdésemre.
2012. júl. 13. 20:30
 12/15 anonim ***** válasza:
A Jobbik nem fog összefogni a Fidesszel, Se az MSZP az LMP-vel. Ugyan így lesz mint most, csak most minden választókerületbe fekete tollak lesznek, a számláláskor meg minden Fidesz szavazat 5-öt, minden más párt szavazata 1/5-ödöt ér majd. Ja, meg persze a számlálásnál ott lesznek a fénymásolók is. Aki összefoghat, az a Fidesz az MSZP-vel. Ugyan azok vannak benne, a múlt rendszer tagjai, vezetői. Szégyen! És nem fogják eltörölni, mivel a Fidesz ahova lehetett, 9 azaz kilenc évre helyezte ki az embereit, 2/3-os visszarendelhetőséggel. Úgyhogy nesze neked demokrácia!
2012. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

13:29

Hanyagoljuk már ezt a témát, minden magyar (és külföldi kormány) a saját embereit ülteti a hivatalokba. Szép is lenne, ha az ellenzék leghangosabb támogatóit hagyná vezető pozíciókban.

2012. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13: de nem KILENC évre!!!!
2012. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem, általában halálig :D
2012. júl. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!