Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi jár az ilyennek?

Mi jár az ilyennek?

Figyelt kérdés

7:41

[link]


2012. júl. 8. 01:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Én levenném a szájkosarat róluk, hátha elkapnak pár feléjük repülő lábat, aztán a s*ggfejek kétszer is meggondolják ezt a rugdosás dolgot. :)"


Nalátod! Ezt kellett volna tenni, nem itt rinyálni a fórumokon! Ennek ellenére mást sem olvasok két napja, mint hogy fejberúgták azt a szerencsétlen kutyát. A kutya egy rendkívül okos állat és nagyon jó őrző védő, valamint rendkívül hű társ, de egyetlen dologra nem alkalmas, és az pedig a tüntetésen való rendfenntartás. A kutya nem oda való, mert nem tudja megkülönböztetni az ártatlan járókelőt, a tüntetőt és az ellentüntetőt, így ott szabadjára sem lehetne engedni. Egy ilyen eseményre nem kell kutyákat kivinni és nem történik ilyen. Ennyi.

2012. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy azért háborog itt mindenki, mert tényleg fejbe rúgták azt a szerencsétlen kutyát, vagy egyszerűen azért, mert egy Jobbik szimpatizáns rúgta fejbe. Jó persze, lehet itt azzal jönni, hogy állatkínzás stb. személy szerint én is elítélem, ahogy ezt az embert is, de kérdem én miért csak ilyenkor olyan nagy állatvédők a jelenlevők? Miért nem tesznek fel akkor is ilyen "Mi jár az ilyennek" kérdéseket, amikor kiderül, hogy egy gazda több hónapig rabláncon tartotta a kutyáját, ütötte, verte, éheztette? Szánalom szagú az egész.
2012. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!