Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyennek kell lennie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsizsik666 kérdése:

Tényleg ilyennek kell lennie egy nőnek, a nőnek tényleg ez a feladata?

Figyelt kérdés

Férje külföldön dolgozik, 3 havonta jár haza. Az asszony vezeti a háztartást,dolgozik mellette 4 órában, a férj tiszatságmániás, tehát többet nem vállal az asszony, hogy ragyogjon minden. gyerekek még nincsenek. Az asszony hallgatja meg mindiga férje lelki problémáit, ha az asszonynak vannak lelki gondjai, a férj elkezd vele ordítani,kioktatja, hogy oldja meg. Pénzt csak kajára lehet költeni, az asszony csak boltba mehet le, nem lehetnek barátnői, nem beszélhet férfiakkal. Csak a férje lelkével kell foglalkoznia, miközben a nőnek is jól esne, hogy valaki az ő érzéseivel is foglalkozzon. De ha ezt fel meri hozni, akkor annak az a vége, hogy a férj hisztizik, ordít, lelkileg terrorizálja, testileg bántalmazza a feleségét. Ha a férfi valami hibát elkövet, akkor az az asszony miatt van.

Tényleg a nő feladata támogatni a férfit,isteníteni, nyalni a valagát, mert a férfi többet dolgozik?

szóval a férfi "csak" dolgozik, a nő meg tartson magába minden lelki fájdalmat?


2012. jún. 20. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2012. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
súlyos önértékelési gondjaid vannak,hogy ezt tűröd...
2012. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ez egy rossz házasság és régen tanácsadásra kellene járniuk, avagy el kellene válniuk ennek semmi értelme. Terrorizálja plusz elzárja a barátoktól és minden jótól hosszu távon a nő olyan depresszios és magába zuhant lesz plusz önbizalom hiányos ..
2012. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem ne dolgozzon melette az asszony.és értse meg a férje gondjait támogassa lelkileg,akkor visszakapja ő is a férjétől..
2012. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagymamám neked ezt szerette volna megtanítani, anyám szerint csak a pénz a fontos. Én még naiv vagyok, hiszek a kölcsönös szerelemben, egyenlőségben.
2012. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4/4

Gondolod, hogy visszakapja a nő, ha támogatja férfit? Sajnos én nem ezt látom a nő már depressziós, és igen, önbizalma sincs, teljesen porrá zúzta a férje,pedig amúgy is gyenge volt az önbizalma.

2012. jún. 20. 22:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Viszont ahogy anyám mondta: a férfi csak deréktól lefelé tudjon a nőről! ...és akkor béke van, nincsen baj
2012. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Skydive ***** válasza:
A "férfi" egy tapló gané aki nem érdemel társat, mert nem tudja, hogy kell egy nővel bánni. A nő meg jobban tenné ha félretenné az áldozatszerepet és változtatna az életén.
2012. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha csak deréktől lefelé tudjon a nőről, az azt jelenti, a nő oldja meg magának a lelki gondjatit? De akkor minek egy kapcsolat? Ez így milyen kapcsolat.

A nővéremről van szó, én nem tudom kidobni helyette, de nem is akarom, pár jó tanácsot várnék. Mindenkit felpontozok, aki leírja a véleményét.

2012. jún. 20. 22:44
 10/11 Skydive ***** válasza:
Leírtam a véleményem. Leendő pszichológusként etikátlan lenne a dolgok mélyebb ismerete nélkül azt tanácsolni, hogy dobja ki, de a legtöbb esetben az az igazi megoldás, ha új életet kezd. Lehet persze párterápiára járni, de amit a férjről tudok, nem lehetne rávenni. Az egész nagyban függ a kortól is. Minél fiatalabbak annál könnyebb a szétválás, de én azt tanácsolnám, hogy ha semmi remény arra, hogy a testvéred normális életet éljen a férje mellett, akkor lehet akár 40, 50 éves, akkor is jobb lesz neki ha kiteszi a szűrét. Persze lehetnek anyagi megfontolások is a dolog hátterében, de ha csak nem fenyegeti az éhenhalás veszélye, kár lenne örökre eldobni az életét. Mivel azonban gyermek nincs, úgy gondolom bőven fiatal még a tesó. Ha elküldi esélye lesz egy boldog kapcsolatra. Ha nem akkor bele fog szokni az áldozatszerepbe, és gyarapítja majd a boldogtalan nők, így is népes táborát...
2012. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!