Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi jár az ilyennek?

Mi jár az ilyennek?

Figyelt kérdés

7:41

[link]


2012. júl. 8. 01:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Harapja le a lábát a kutyus a roh@déknak! Mit ártott neki szegény kutyus? Hülye agresszív vadállat. Hogy képes valaki ilyet tenni? Komolyan ilyenkor sírhatnékom van :( Gondold el, hogy ilyenek járkálnak köztünk az utcán.
2012. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Azt kérdezed mi jár az ilyennek?


Majd megmondom én!!! Meglátják az ismerősei, lány ismerősei az interneten vagy TV-ben hogy mit csinált azt szépen elhidegülnek tőle! Meg is érdemelné!

2012. júl. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. válaszadó - szerinted az ilyet érdekli hogy ki hidegül el tőle? Ez egy vadállat :(
2012. júl. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
elhidegülnek tőle :D:DDDDDDDD:DD:
2012. júl. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bamboochatheone ***** válasza:
6%
Úristen, belerúgott egy kutyába.:O Ez kb semmi.
2012. júl. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gázkamra mint a többi homárnak.
2012. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

" Hogy képes valaki ilyet tenni?"


Hogy képes valaki egy ártatlan állatot pórázon és szájkosárban bevinni egy olyan tömegbe, ahová eleve rendfenntartási célzattal küldték. Tehát eleve várhatóak zavargások, várható, hogy elszabadulnak az indulatok. Ez a jelenet csak megerősíti abbéli hitem, hogy a rendőrök nem emberek. Fejberúgni őket kellett volna, vagy valamelyik búzát, nem a kutyát.

2012. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"szerinted az ilyet érdekli hogy ki hidegül el tőle? Ez egy vadállat :("


Vadállat az aki a kutyát odavitte, vagy erre parancsot adott. Voltak már ennél véresebb demonstrációk is, és itt is elszabadulhatott volna a pokol.

2012. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Úristen, belerúgott egy kutyába.:O Ez kb semmi."


Szerintem is semmi, de ez most kamera előtt történt és a jóérzésű, bár nem szűzseggű pesti parasztnak ez borzalmasan szúrja a szemét. Az hogy Magyarországon nap mint nap mennyi vérontás van ahol embereket ölnek, csonkítanak vagy sebeznek meg az már kevésbé, mert az Büdöspesten nem látszik.

2012. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ellentüntetőkről készült képsorok remekül bemutatják, hogy általában mennyire primitív barmok. Az egy dolog, hogy aki kivezényli a rendőröket kutyával, szívtelen, de sokkal nagyobb r*hadék, aki így belerúg egy szerencsétlen kutyába. Én levenném a szájkosarat róluk, hátha elkapnak pár feléjük repülő lábat, aztán a s*ggfejek kétszer is meggondolják ezt a rugdosás dolgot. :) Egyébként eddig nem tudtam, hogy a rovásírás és az árpádsávos zászló csak a heteroszexuális embereket illeti meg. És persze a magyar ember nem lehet homoszexuális, ha mégis, azonnal felakasztja magát. El sem tudom képzelni, milyen elmebetegségek járhatnak még az ilyen idióták fejében. :(
2012. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!