Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarország be van tiltva...

Magyarország be van tiltva bármilyen zene hallgatása?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy pl. Németországban a Horst Wessel Liedet tilos hallgatni.


Én nem vagyok náci, de nagyon szeretem pl. a wehrmacht indulókat, néha hangfalon hallgatom. Bár nem értek minden szót belőlük, de olyan lelkesítőek, és nekem tetszenek. (Pl. http://www.youtube.com/watch?v=gwg6o4jEho8)


Származhat ebből bármilyen bajom? Jelenthetnek fel szomszédok stb? Tényleg nem vagyok náci... pl. szeretem az amerikai polgárháborús indulókat is, és a szovjet indulókat is.


2012. jún. 27. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem van, de nem biztos egy Wehrmachtal nem sértsed a törvényt, de Hitlerrel már lehet.
2012. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

*Magyarországon, elírtam a kérdést.


Engem nem érdekel Hitler:) Csak a zenék:)

2012. jún. 27. 21:26
 3/11 anonim válasza:
54%
hát engem a romak már ezért meg akartam verni mert németben születtem..ne provokáld inkább :/
2012. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A környéken szerencsére nincsenek romák... szóval ez nem fordulhat elő:)
2012. jún. 27. 21:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen zene. Youtubon még a divizió88-at sem tiltják le, szerinted akkor büntetnek?
2012. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincsen. Bármilyen zenét hallgathatsz, a szomszédok csak azért szólhatnak, ha túl hangos. :) Nyilvánosan inkább ne játssz náci/kommunista zenéket, bár szerintem abból sem lehet bajod.
2012. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hallgassunk Éljen Orbán-t a néprádión, meg elk.úrtukot, meg jaj szegény ci.gányokat.

Nem lehet bajod, ha nem nyilvánosan csinálod. Ha pl a főtérre max hangerővel bömbölne a telefon, akkor felbujtás, lázítás, ha otthon csinálod akkor semmi. Max hülyének néznek, amikor valami jó kis kommunista indulót nyomsz éljen SztálinLeninMarx meg a többi.

A ci.gányok meg belekötnek mindenbe ha akarnak. Mint az afrikai gyilkos méhek.

2012. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

" Youtubon még a divizió88-at sem tiltják le"


Mert olyan igénytelen, hogy nem hiszik el, hogy komolyan zeneként hallgatja valaki.


Mellesleg még nem került hatalomra a jobbik, lehet zenét hallgatni, nem fognak megkorbácsolni.

2012. jún. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

"Mert olyan igénytelen, hogy nem

hiszik el, hogy komolyan

zeneként hallgatja valaki."


Ja, azért van némelyiken félmilliós nézettség...


"Mellesleg még nem került

hatalomra a jobbik, lehet zenét

hallgatni, nem fognak

megkorbácsolni."


H.lye vagy!

2012. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

divízió88ról:


"[...] sovinizmust nyíltan éltető tartalma miatt a média nem sugározza. Legtöbb számukat 2002-ben és 2005-ben írták. 2009-ben a Magyarországi Munkáspárt 2006 tagságának levelei hatására az atw.hu törölte a zenekar honlapjait, illetve sikerült a YouTube-ról is több videójukat eltávolíttatniuk."


egyébként az együttes tagjai ismeretlenek, nem vállalják az arcukat. hát igen, ez nagyon gerinces hozzáállás, bár ha én olyan albumot írnék, hogy (idézem) "Ha nem vagy fehér... dögölj meg!" a föld alá bújnék kb...


egyébként egyelőre nincs betiltva semmilyen zene, de vannak olyanok, amiket a média nem játszik, illetve cenzúráz -- múltkor hallottam a rádióban P!nk Raise your glass c. számát és a f*ck you-t kisípolták belőle :)

2012. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!