Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha én egy ügyvédnek bevallom,...

Ha én egy ügyvédnek bevallom, hogy megöltem valakit, attól még a tárgyaláson érvelhetünk úgy, hogy nem csináltam semmit? Magyarán ő ezt "elfelejtheti" ha nem kerül elő?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de aki az ügyvédnek bevallja, az többnyire a rendőrségnek is. Gondolom (vagyis remélem) csak elméleti síkon gondolkozol és ténylegesen nem öltél embert.
2012. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyenlőre ne ölj meg senkit. Mellékesen ha egyszer valakit meggyanúsítanak egy gyilkossággal, azt általában azért teszik mert fennáll némi gyanú.. Ha a szemtanúk szerint a gyilkos piros pólót viselt, attól még nem állítják elő az ország összes piros pólós lakóját. khmm...


Tömören megfogalmazva: Akit meggyanúsítanak ilyesmivel azt rendszerint már le is csukják.

2012. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

elvileg nem.


ha tudja, hogy te elkövettél valamit, akkor ő nem állíthatja azt, hogy ártatlan vagy. akkor már csak enyhítő körülményekre játszhat.

ezért nem is szokásuk megkérdezni.

2012. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

amit a VÉDŐNEK mondasz

az csak rád és őrá tartozik

tehát SENKINEK nem mondhatja el

azt ami hátrányos rád

2012. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!