Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fontos! Ez így büntetendő,...

Fontos! Ez így büntetendő, vagy megtehetem?

Figyelt kérdés

Huszonéves nő vagyok, de az idősebbek mellett tetszenek a fiatal fiúk (esetleg lányok) is. Természetesen ilyenkor nem csak egymás kezét fogjuk, hanem szexuális kapcsolatra is sor kerül.


Ha az illető 18 alatt van, akkor mire számíthatok?

Vagy mire kell figyelnem? Ha már van legalább 14 éves akkor csinálhatok vele bármit (mondjuk én a 15-16 éveseket preferálom inkább)?

Próbáltam rákeresni, de nem találtam használható információt. Plusz engem az aktuális törvények érdekelnek.


A második pedig, amit most olvastam, hogy elvileg este 10 után nem lehetnek az utcán a fiatalok és pl. velem sem mert nem vagyok a rokonuk. Akkor ha lekapcsolnak még nekem kell fizetnem (vagy a szüleiknek)?

Illetve nem tölthetek el egy péntek estét a közeli parkban a fiatalkorú kedvesemmel, emiatt az új törvény miatt???


És ha mondjuk sulidisco van, vagy az illető lekési a délutáni vonatot és későn ér csak haza akkor is ráhúzzák a büntetést? Komolyan elfogadta valaki ezt a nevetséges törvényt?!


Legyetek szívesek, adjatok nekem tájékoztatást ezügyben. Illetve nagyon szeretnék megbízható választ kapni a kérdésem első részére is.

Továbbá ha valaki lenne olyan kedves, leírhatná, hogy van-e még valami egyéb dolog, amire érdemes odafigyelnem. Bármi egyéb törvény, vagy valami...


Előre is köszönöm!


2012. jún. 2. 05:19
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

A szexuális kapcsolatra a "beleegyezési korhatár" a betöltött 14. életév, onnantól kezdve azt csináltok, ami mindkettőtöknek jól esik /azért arra számíts, hogy sokan elítélik/.

Most nem néztem utána a "kijárási tilalomnak", de úgy tudom nagykorú felügyeletével lehetnek utcán 10 óra után.

2012. jún. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kijárási tilalom még nincs bevezetve.Erre van egy rész az alkotmányban,de valós,pontos törvény még nincs rá.
2012. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

> Próbáltam rákeresni, de nem találtam használható információt.

Khm.

[link]

2012. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Ne ess teherbe.
2012. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem lefeküdhetsz :P

16F

2012. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!