Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Így h mennem kell tárgyalásra...

Így h mennem kell tárgyalásra már nem lehetek vállalkozó?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és mikor meg 17 voltam loptam boltból egy csokit. Jövő hónapban mennem kell tárgyalásra. Ha megbüntetnek akkor már nem lehetek vállalkozó ? Mert most lesz a vizsgám jövő héten és utána indítottam volna egy vallakozast de ahhoz buntetelen előélet kell. Ha megbüntetnek oda minden terv a jovömmel kapcsolatban ? Mert úgy tudom h ahhoz büntetlen előélet kell :( és az a legrosszabb h olyan kevés ami miatt tárgyalás indul h még aprópénznek is kevés :(
2012. máj. 11. 16:06
 1/3 kiflitolvaj ***** válasza:
Látom elindultál a sikeres vállalkozók rögös útján... Ne parázz, tulajdonos lehetsz egy kft-ben, max megkérsz egy rokont, hogy legyen ő az ügyvezető. Bár nem gondolom, hogy egy csoki lenyúlása ilyen problémákat eredményezne.. De majd amikor százmilliókat igényelsz vissza kamu számlákkal:)
2012. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerinted Megúszhatom h ne legyen belőle baj ? :( én nem ilyen vagyok csak meghulyultem mikor ott voltam :( soha nem indithatok akkor saját vallakozast ? :( meg akkor se ha pénzbírságot vagy figyelmeztetést kapok ? :(
2012. máj. 11. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
De lehetsz, csak ne állj büntetés alatt és ne várd az Ítáletet.
2012. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!