Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért ilyen eszeveszettül...

Miért ilyen eszeveszettül kacifántos a kresszrendszerünk, mikor úgyse alkalmazza senki sem? Most csinálom a jogsit, szépen haladok, de közben látom a többi autóst mit csinál.

Figyelt kérdés

Engem már csak azért meghúznának, ha egy kihalt utcán nem indexelek vissza, miután kikerültem egy objektumot, ami belógott az útra.

Az emberek fele annyi szabályt nem tartanak be, mint amit majd most nekem kell alkalmazni.

Közben a közlekedés így-úgy eldöcög.

Olaszországban meg annyira nincsenek szabályok, hogy az iszonyat. Alig indexelnek, folyton nyomják neki. Igaz, ott folyton horpadtak a kocsik is.



2012. ápr. 14. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A bírságolás miatt.
2012. ápr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az olaszok KRESZ-e legalább olyan bonyolult, mint a mienk, csak ők még annyira se tartják be, mint mi!

Úgy meg mégsem szólhat egy szabály, hogy kikerüléskor indexelni kell-kivéve a kihalt utcán!

2012. ápr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 doboszoli ***** válasza:
93%

Igazad van, jobb lenne a "győzzön az erősebb, a gyorsabb, az agresszívebb" elvet követni!D)

Biztos, hogy a KRESZ bonyolult, nem máshol van a hiba??

2012. ápr. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!