Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elvették tőlünk az öcsémet....

Elvették tőlünk az öcsémet. Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Anyumék kiköltöztek Angliába 2 éve, és meg vádolták őket valamivel, de kiderült hogy ártatlanok. Öcsémet elvették tőlük, hiába derült ki hogy ártatlanok. Mit lehetne csinálni?? Itthon lehet intézni valamit? Mert kint mindenki ellenük van mert külföldiek.
2012. febr. 28. 16:25
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Tudni kéne mivel vádolták meg őket, hogyan derült ki, hogy nem igaz...papírok vannak-e stb.
2012. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Gondolom ha bemennek a követsegre,ott is adnanak tanacsot,esetleg ügyvedet ajanlananak.
2012. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

hogy lányokat futtatnak, de kiderült hogy ez nem igaz. Papirok is vannak róla, lezárták az ügyet ezzel kapcsolatba, visszakaptak mindent amit elvettek tőlük, kivéve öcsémet..:/

Mivel külföldiek mindenbe belekötnek, hiába zárták le az ügyet, ezt még mindig húzzák.

Itthonról tudunk tenni valamit? Mert kint körülbelül lehetetlen..

2012. febr. 28. 16:50
 4/21 A kérdező kommentje:
Nagy követtségel beszéltek már, de tesznek rá.. nem foglalkoznak a dologgal.
2012. febr. 28. 16:53
 5/21 anonim ***** válasza:
Azért csak úgy nem vádolnak ilyennel valakit, lehet nem volt bizonyíték, de a gyereket veszélyeztetve érzik, csak úgy nem veszik el a gyereket.
2012. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem ennyit mondtak csak anyumék, de ha lezárult az ügy hogy ártatlanok, visza kéne hogy adják.

Olyanokat próbálnak rájuk fogni hogy pl: nem az ő gyerekük stb.. amikor itthonról az összes papírt mindent kiküldtünk hogy de az! Akkor valami másik idióta dolgot találtak ki.

Itthon mit lehetne tenni? Mert kint nem sok mindent.

Mivel magyar állampolgár, nem tarthatják kint, jól gondolom?

2012. febr. 28. 16:56
 7/21 anonim ***** válasza:

Mégis mit csinálnak ők ott kint, hogy ennyire gyanakodnak rájuk??? Gondolom, két ember egy "nine-to-five" irodai állással nem keveredik ilyen gyanúba...


Te nagykorú vagy?

2012. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit csináltak, csak azt tudom amit ők mondtak, És nem is érdekel! Az érdekel hogy hogyan tudom hazahozatni az öcsémet!


Igen az vagyok.

2012. febr. 28. 17:01
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha nagykorú vagy, akkor legyél a gyámja, és hozasd haza.
2012. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de 19 vagyok, nincsen bejelentett munkám, mert még suliba járok. Így nem adják oda.
2012. febr. 28. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!