Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az özvegyi nyugdíjakat miért...

Az özvegyi nyugdíjakat miért nem szüntetik meg, ha egyszer ekkora a baj gazdaságilag?

Figyelt kérdés
Akinek van saját jogon nyugellátása,az miért kapja még az elhunyt házastársa nyugdíját is? Ez azért enyhe túlzás,amikor szinte a fél ország a létminimum alatt,vagy pont ott tengődik.
2012. febr. 22. 11:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ebben az országban minden 'happy nem? Mindenki 200 ezren felül keres...hurrá !!! A baj csak az,hogy a valóságban messzemenőleg nem ez van.Ez csak egy összesités,fogd már fel.A minimálbéreseket,és a jól keresőket egybeveszik a számoláskor.A végeredmény az az ÁTLAG, barátom ezt nem tudtad??Ebből te ugyan nem tudnád megállapítani,hogy mennyi az aki 200 ezret,és mennyi aki 93 ezret keres,de azt sem kik azok akik 3-400- ezret.Nyugodj bele,hogy kevesen keresnek 100 ezren felül..
2012. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Tudom, mi az átlag. Csak itt felmerült, hogy az átlag nyugdíj nagyobb, mint az átlag fizetés, erre írtam le a számokat.
2012. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Hidd el,hogy nagyobb.Főleg ha 2012.január 1-től a minimálbérezést számoljuk.Mennyit is visznek haza a bruttó 93 ezer forintból? nettó 60.915 Ft-ot !!! Tehát a nyugdíjasok előnnyel vezetnek.
2012. febr. 24. 16:11
 24/24 anonim ***** válasza:

De te az átlag fizetésről beszéltél, nem az átlag minimálról, mikor összehasonlítottad a nyugdíjakkal.


Kérlek, mutass nekem egy hiteles forrást arról, hogy a nyugdíjkifizetések átlaga magasabb, mint az átlag fizetés!

2012. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!