Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fel lehet valakit jelenteni...

Fel lehet valakit jelenteni mert ugat a kutyája?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 00:46
1 2
 1/13 tetro ***** válasza:
100%
Fel a jegyzőnél, de elég kicsi az esélye hogy valami történjen is. Sajnos a kutyák ilyenek...
2012. jan. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lollesz válasza:
9%
És milyen megoldásra vársz? Szeretnéd elaltatni vagy sintértelepre vinni??? A kutyának az a dolga hogy ugasson. Ne bőszíts fel egy gazdit mert az biztos hogy nem hagyja majd annyiban a dolgot. És igaza is lesz.
2012. jan. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem max kiröhögteted magad,inkább beszélj a gazdival ha tényleg annyira vészes a helyzet,de nem hinném hogy létezik olyan kuta ami 0-24 ugat.
2012. jan. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mikor ugat? Nappal vagy az éjszaka kellős közepén lármázik órákon keresztül?

Végül is a gazdi felelőssége az a szerencsétlen kutya.

A gazdának kell tanítani, nevelni, parancsolni neki.

Egy jól nevelt, szocializált kutyának már hallgatnia kellene a gazdára feltéve ha a gazda egyáltalán törődik azzal, hogy a kutyája normálisan beilleszkedjen egy lakóközösségbe. Egy normális kutya nem ugrik minden zörejre.

Nálunk - 3 emeletes bérház - több kutya is van kicsik, nagyok, de nem is hallani őket.

Egy kutya volt, akitől idegrohamot kaptam, egy dagadt szobacirkáló olyan bivaly hanggal, ami mögé egy mázsás medvét képzelt az ember. Pont a szomszédomé volt. Mindig az ablakom alatt üvöltött, amikor kinéztem láttam, hogy mindig a földet nézte, mintha a hangyákat ugatta volna mert egyébként semmi nem volt, amit megugathatott volna. Elég öreg kutya volt gondoltam szenilis szegényke már nem százas:) Néha én szóltam rá néha a gazdája, egy darabig csend volt, aztán kezdte elölről viszont este befogta a száját. Azért szerettem a macskákkal is bírták egymást:)

2012. jan. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a valászokat :)

Hasonlókra számítottam :D És egyébként a kutya az enyém és a szomszéd jött át. Kertes/családi házba lakunk

2012. jan. 28. 07:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyen szomszédom lenne biztos felrúgnám. Mégis mit csináljon a kutyájával? Verje el naponta ötször?
2012. jan. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor mit problémázik? amúgy barátomat feljelentette a szomszéd mert ugatott a kutya és ő jött ki belőle győztesen. undorító féreg, másra sincs ideje mint másokat feljelentgetni. most is fellebbezett egy semmit mondó üggyel kapcsolatban, majd márciusba mehetünk másodfokúra.
2012. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja a kutya megvan még, ez csak pénzkicsikarás volt tőlünk
2012. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kutyát lehet feljelenteni a kutyarendőrségen.
2012. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

bárkit bármiért fel lehet jelenteni ill beperelni...más kérdés, hogy lesz-e belőle valami


amúgy birtokvédelmi eljárást kezdeményezhet, de ez esetben kb a jegyző idejét rabolja vele...


a helyedben viszont nagyon vigyáznék a blökire, nehogy mérgezés legyen belőle

2012. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!