Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fel tud jelenteni?

Fel tud jelenteni?

Figyelt kérdés
Kivettem egy alberletet, varoson amit kifizettem egy honapra rezsivel egyutt, a szuleimmel videken eltem addig. hazamentem a szuleimhez, mivel sokba kerult, es itt kaptam csak munkat a szuloi hazhoz kozel. hivott a tulajdonos, hogy a kulcsot adjam vissza ellenkezo esetben kicserelik a zarat. nem tudtam akkor menni a munkahely miatt. megbeszeltem velik egy talalkozot szombat reggelre, de sajnos csak pentek este szoltak, hogy szombaton reggel be kell mennem meloba. pentek este gyorsan bementem a varosba, hogy adjam oda a kulcsot egy masik alberlonek, de o sem volt otthon, a tulajdonos meg valahol videken lakik. igy hogy ne legyen harag betettem a postaladaba a kulcsot, a postalada lakattal van zarva. nem akartam telefonalni, keso volt, gondolvan reggel felhivom, de megeloztek, mivel a munkahelyen ottvolt a fonok, nem akartam kockaztatni az allasomat. es azzal fenyegettek, hogy feljelentnek a rendorsegre, milyen dolog ez a postaladaba dobom bele a kulcsot, es hogy nem erdeklik hogy eppen 35kmre dolgozom menjek be azzonnal beszeljunk szemelyesen, mert ellenkezo esetben feljelent a rendorsegre. megtudja ezt tenni? nem loptam el semmit, nem rongalodott meg semmi, egyeduli panasz az volt, hogy a szonyeget ki kellet volna mossam mielott elmegyek. :( mi tortenhet?
2012. jan. 21. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szóval az a gond, hogy a postaládába tetted a kulcsot? (kicsit kuszán írsz, nagybetűk nélkül)Mert ha ez a kérdés, akkor nem jelenthet fel, mert nincs miért. Nem követtél el sem szabálysértést, sem bűncselekményt, nincs semmi jogos alapja egy feljelentésnek.
2012. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen, az a gond, hogy nem szemelyesen adtam at a kulcsot, hanem a postaladaba tettem, amihez csak a tulajdonosnak van kulcsa.

es hogy nem mostam ki a szonyeget a szobamban. ezert akar feljelentest tenni ellenem, van neki egy buletinmasolata, amit en adtam amikor odamentem.

2012. jan. 21. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Legközelebb mond meg neki,hogy tegyen nyugodtan feljelentést.Ezzel csak kiröhögik..A szőnyeget sem kell kitakarítanod,hiszen azért van kaució (vagy nevezheted depositnak) hogy az ilyen eseteket állják belőle..
2012. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi a sz*r az a bulletin?
2012. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szemelyazonossagira gondoltam
2012. jan. 21. 19:21
 6/10 anonim válasza:
51%
Ha a szerződésben(amit többnyire ilyenkor szoktak kötni) aláírtad azt h távozáskor személyesen át kell adnod a kulcsott,akk igen,feljelenthet. Ha viszont nem írtál alá semmilyen szerződést,vagy ilyen pont nem volt belefoglalva, akk nem kell aggódnod :)
2012. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nincs miért fel jelentenie!!!
2012. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Fizet adót a lakás kiadása után, mert ha nem, akkor mondd meg neki, hogy te az Apehbe mész be.
2012. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mond neki kicsit okosodjon és utána dobálozzon a szavakkal!Mert mást nem tud!Tenni sem!...Szóval nem tud feljelenteni!Kiröhögik...
2012. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem.
2012. jan. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!