Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyáék elváltak decemberben,2...

Anyáék elváltak decemberben,2 hetente lenne láthatás, de apa nem visz el, pedig mi menni szeretnénk. Mit lehet ilyenkor tenni? Fel lehet ezért jelenteni? És gyerektartást is mindig az utolsó nap adja ide.

Figyelt kérdés
Én már december óta nem beszéltem vele,sem karácsonyra,gyereknapra,születésnapra,névnapra nem kapunk semmit sem,de a nője gyerekének hétköznap naponta oda ad 3-4 ezer forintot,hétvégenként nála van és több pénzt kap+amit kér,ezen kívül eteti itatja, stb. kinyalja a s...ét.
2011. jún. 15. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem, azért nem lehet feljelenteni mert nem visz el téged. Nem kötelező a láthatás ha ő nem akarja.. A gyerektartást ha megkapjátok rendesen hiába az utolsó napon, akkor azzal sem lehet mit kezdeni. Szerintem örüljetek, hogy megkapjátok, van aki még azt se akarja fizetni :S Ezen túl sajnálom, hogy ilyen apukád van..
2011. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele telefonon!Sajnálom h ilyen helyzetbe vagy,tényleg..:/
2011. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 smiley:) válasza:
100%
Hát beszélj vele ha tudsz és ha nem változik semmi akkor.. bocs de az apád lesz.r benneteket! :(
2011. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Honnan tudod, h a nője gyereke pénzt kap tőle? Szerintem, ha apukád nem látogat, akkor ott nem ti (a gyerekek), akiket hanyagolni akar, hanem mert nem akar se közvetlenül, se közvetetten anyukátokról tudni.
2011. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem megy el hozzájuk és ül le bájcsevegni az anyjukkal, de attól még elvihetné a saját gyerekét/gyerekeit.
2011. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én is arra vagyok kiváncsi, hogy honnan tudjátok, hogy a nő gyereke ennyi pénzt kap.

amúgy szerintem jobban jársz, ha nem töröd magad ennyire a dolgon..sajnálo, hogy ilen apukád van.

ha ő igy viszonyul hozzátok, akkor te is viszonyulj úgy ő hozzá.

2011. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is Apukáddal kéne beszélned, elmondani, hogy szeretnél menni, de nem érted, hogy miért nem jön.

Talán tud rá valamit mondani... úgy érzem, hogy így csak az egyik fél (Anyukád) oldaláról hallod a dolgokat.

Jobb lenne, ha kettejüktől érkeznének Hozzád az információk, mert talán nem egyezik a két meglátás és el tudod döntetni, hogy Te mit gondolsz és szeretnél.


Amúgy Te nem látogathatod meg Apukádat? Vagy láthatáson kívül nem lehet?

Ha közel lakik néha nem ugorhatsz be Hozzá? Vagy nem szeretné?


Néha látok olyasmit, hogy az Apák is elvárnák visszafelé a törődést, de nem kapják meg. Bár Te mondod, hogy mennél.


Mindenesetre én beszélnék Vele a helyedben.. azzal hogy jobban eltávolodsz nem érsz el úgy sem semmit.

2011. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Próbáltam már vele beszélni,de egyszerűen nem lehet...

Onnan tudom,hogy a nő gyereke mennyi pénzt kap, hogy a nő volt férje mondja nekünk.

2011. jún. 15. 19:13
 9/11 A kérdező kommentje:
Éppen ő távolodik el tőlünk.Itt van a kertünk alatt a büfénk, amiben Anya is és a tesóm és én is rengeteget dolgoztunk és májusban le akartam menni és közölte velem, hogy ha oda teszem a lábom akkor kihívja rám a rendőrséget...
2011. jún. 15. 19:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit csinalni. Nem kotelezo neki elvinni. Sajnos vannak ilyen "szulok". A ferjem apja is ilyen volt es csak idos koraban valtozott meg, mikor kiderult, hogy a ferjem az egyetlen gyereke, akitol lehet unokaja meg az uj hazassagbol szuletett gyereke egy luzer. Azota tudja csak a regi hazassagabol szarmazo gyereket ertekelni. Szerintem a te apad tudataig sem fog egyhamar eljutni, hogy milyen fajdalmat okoz. A penz (gyerektartas) pedig nem potol egy apat. Uj csaladot alapitott, uj eletet akar kezdeni, nelkuletek. Sajnalom, de ez az igazsag es nem erdemli meg, hogy foglalkozz vele, ha ilyen.
2011. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!