Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyáék elváltak decemberben,2...

Anyáék elváltak decemberben,2 hetente lenne láthatás, de apa nem visz el, pedig mi menni szeretnénk. Mit lehet ilyenkor tenni? Fel lehet ezért jelenteni? És gyerektartást is mindig az utolsó nap adja ide.

Figyelt kérdés
Én már december óta nem beszéltem vele,sem karácsonyra,gyereknapra,születésnapra,névnapra nem kapunk semmit sem,de a nője gyerekének hétköznap naponta oda ad 3-4 ezer forintot,hétvégenként nála van és több pénzt kap+amit kér,ezen kívül eteti itatja, stb. kinyalja a s...ét.
2011. jún. 15. 18:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne erőltesd a dolgot, a kapcsolattartást, ha ő nem akarja, akkor ne akarj vele találkozni. még őrülhetsz, hogy a gyerektartást odaadja egyáltalán önként és nem úgy kell letiltatni tőle. (ismerős a szitu nagyon).
2014. márc. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!