Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi az esélye annak, ha a...

Mennyi az esélye annak, ha a Fidesz kerül hatalomra, hogy visszahozzák azt, hogy 3évig lehet otthon maradni a babákkal?

Figyelt kérdés
Ki mit gondol? Szerintem visszahozzák majd, de érdekelne mások véleménye.
2009. máj. 26. 21:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy miket írnak itt egyesek.

16 éve dolgozom folyamatosan, 10 évet ugyanazon a munkahelyen. Utána szültem egy babát. Közölték, hogy vissza nem vesznek, mert nem akarnak anyákkal dolgozni, akik megbízhatatlanok. Részmunkaidős állást nem találok. Nem nem akarok, hanem nem találok, mert nincs olyan nagyon sok, ami meg van, azt megkapja valakinek az ismerőse. Bölcsöde sincs, nagy a túljelentkezés.

Ez miért az én hibám, miért azt mondja a társadalom, hogy ingyenélő szarszemétként kitartatom magam az országgal? Pedig éveken át adóztam a fizetésből, gyedből....Most meg én és a fajtám vagyunk akik az országot viszik bele a romlásba......Tudjátok,mit kell csinálnom? Mivel nincs se bölcsi, se ovi ahova felvettek volna, fel kell mondjak a munkahelyemen, mert a gyerekre nincs ki vigyázzon. Ez aztán a szuper.

2009. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló!

"16 éve dolgozom folyamatosan, 10 évet ugyanazon a munkahelyen. Utána szültem egy babát. Közölték, hogy vissza nem vesznek, mert nem akarnak anyákkal dolgozni, akik megbízhatatlanok. Részmunkaidős állást nem találok... ...Tudjátok,mit kell csinálnom? Mivel nincs se bölcsi, se ovi ahova felvettek volna, fel kell mondjak a munkahelyemen..."


Most akkor felmondtak Neked, vagy most fogsz felmondani?

2009. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!