Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek ha igazoltatni...

Mit tehetek ha igazoltatni próbálnak?

Figyelt kérdés

Tegnap hazafele mentem egy barátommal, és megállított minket egy cigány, hogy ő rendőr és igazoltat minket (mondanom sem kell elég erélyes hangnemben). Elővett egy sötétkék "OKMÁNYOK" feliratú igazolványtokot (amit kb bármelyik ápiszban lehet kapni..), de persze ki nem nyitotta csak lobogtatta, hogy ő rendőr és kéri a papírjainkat. Persze mi nem adtuk oda és nagy nehezen elmentünk, de ha egyedül vagyok (és szerintem őt is figyelte pár fajtársa, hogy ha kell segítsen), és megint ilyen van, hogy tudnám lerázni, hogy ne késelés/rablás legyen a vége?

17/F


2009. máj. 18. 16:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, hát sajnos én is így vagyok vele, hogy nincs nagyon más megoldás. Ráadásul volt az egész "ember" kb 160 centi nem lett volna nagy dolog leütni, de ahogy fordultam, hogy megyek tovább úgy fordult meg közelített ő is, már vártam, hogy veszi elő a kést de szerencse volt h ketten voltunk. 2 lépéssel arrébb meg már állt még egy az meg cigit kért.. ja és ha jól tudom pont egy általános iskola melletti bokros részen volt ez, tehát az onnan kijövő gyerekek simán el is hihetik... felháborító!
2009. máj. 18. 20:21
 12/12 anonim ***** válasza:
60%

Én vettem magamnak egy gázpisztolyt, és mindig magamnál tartom, bár nem ilyen okokból. Teljesen úgy néz ki mint egy igazi, de 18 éves kor fölött bárkinek lehet. Ha véletlenül előkerül, akkor nem mernek tovább kötekedni. :)

Ha gyakran jársz ilyen helyeken, érdemes lenne egyet vetetni a szüleiddel. Addig is futás, mást nem nagyon tudsz tenni, mert egy kés bármikor előkerülhet...

2009. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!