Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy rendőr megállit igazolt...

Ha egy rendőr megállit igazoltatni elkérhetem én is tőle a rendőrigazolványát, hogy mutassa meg?

Figyelt kérdés
A többi holmiát is megmutassa ha megkérem rá,hogy legyen szíves?Csaj vagyok amugy.
2011. febr. 11. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
miután te igazoltad magad, lehetőséged van megnézni és felírni az ő adatait is.
2011. febr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

-"Ha egy rendőr megállit igazoltatni elkérhetem én is tőle a rendőrigazolványát, hogy mutassa meg?

A többi holmiját is megmutatja ha megkérem rá,hogy legyen szíves? Csaj vagyok amugy."-



Az intézkedés befejeztével köteles igazolni magát ha kéred.


A többi holmit, pl a szondáját előveszi neked és meg is mutatja, sőt meg is fújatja veled, ha járművel közlekedsz éppen.

2011. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a többi holmi? Bele akarsz nyúlni a gatyájába.
2011. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bele
2011. febr. 12. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Az ott levő szondát nem fujni kell, azt tudod?.....
2011. febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
addig nem vagy köteles neki adni semmilyen okmányod amig nem igazolta magát,persze felírja adataid mondjuk visszaélés céljából utána képedbe vágja hogy mégse rendőr azt cseszheted... nézd meg a filmekbe,oda lép a nyomozó bemutatkozik igazolványt mutat és utána mondja mit akar
2011. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Erről szó volt a médiában hogy az egyenruha alapján már azonosítja magát..? -ez hangzott el- Először vére kell hajtani az igazoltatási prcedúrát amit az egyenruhás intézkedő (állítólagos rendőr mond), majd ennek befejeztével elkérheted az adatait. Különben intézkedésnek ellenszegülés miatt előállíthat.
2011. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Simán...
2011. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként az egyenruhás rendőrt az egyenruha igazolja. Amit meg fel akarsz írni (igazoltatni), az mind rajta van a ruháján (jelvényszám, név, rendfokozat).
2013. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!