Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek ha igazoltatni...

Mit tehetek ha igazoltatni próbálnak?

Figyelt kérdés

Tegnap hazafele mentem egy barátommal, és megállított minket egy cigány, hogy ő rendőr és igazoltat minket (mondanom sem kell elég erélyes hangnemben). Elővett egy sötétkék "OKMÁNYOK" feliratú igazolványtokot (amit kb bármelyik ápiszban lehet kapni..), de persze ki nem nyitotta csak lobogtatta, hogy ő rendőr és kéri a papírjainkat. Persze mi nem adtuk oda és nagy nehezen elmentünk, de ha egyedül vagyok (és szerintem őt is figyelte pár fajtársa, hogy ha kell segítsen), és megint ilyen van, hogy tudnám lerázni, hogy ne késelés/rablás legyen a vége?

17/F


2009. máj. 18. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fuss, DE NAGYON. Más megoldás nincs. Ha "szóbaállsz" vele, akkor abból probléma lehet. Rendőr egyedül nem igazoltat. Mindig ketten vannak.
2009. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fuss, vagy hordj magadnál valami önvédelmi cumót...
2009. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
cigány fhejj a kuvraa anyáátokat tettves geccikk...
2009. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hogy ha sűrűn ugyan azon a környéken járnak akkor szólj be a rendőrségre hogy "ezen a helyen" valószínűleg hamis okmányokkal rendelkező egyének rendőrnek adják ki magukat.

Szerintem.

2009. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Vegyél elő egy Magnumot, de ne nyalogasd, hanem húzd meg a ravaszt! Najó, ezt csak a cigógyűlölet mondatta velem.

Szerintem is fuss, ahogy csak bírsz, és azért én a helyedben megkérdezném a rendőrségen, hogy tudnak-e ezekről a "kollégákról".

2009. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer én is igazoltattam, bár én egy cigánygyereket, aki ki akart rabolni. Mondta, hogy hívja a haverját, majd megbeszéljük, én erre azt feleltem, hogy hívja, de akkor őt is beviszem :D
2009. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj,mert ahol egy van,ott van több is.Aztán persze szólj a rendőröknek.
2009. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

a Rendőrt jelvénye és/vagy szolgálati igazolványa igazolja elsősorban.

illetve a szolgálati öltözet adott esetben.

2009. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
18:40 - Figyu, ezt mi is tudjuk, itt más volt a kérdés....
2009. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
88%

Hordj mindig hosszujjú pólót/pulóvert és az ujjában rejts el egy bazinagy csavarkulcsot!

Attól elmegy a kedvük a kötekedéstől.

2009. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!