Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 17 évesen kérhetek távoltartás...

17 évesen kérhetek távoltartási végzést a bátyámmal szemben?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 18:45
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
84%

"Talán pont azért ilyen veled. Fél, hogy te is ezt teszed. "


Pontosan...

2011. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Jó ötlet a telefon. :)
2011. dec. 7. 19:58
 33/40 anonim ***** válasza:
Bátyád egyébként mit csinál? Tanul, dolgozik?
2011. dec. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Dolgozik.
2011. dec. 8. 18:51
 35/40 KLászló válasza:
Beszélj a szüleiddel. Nem távolságtartási végzésre van itt szükség, ahhoz sokkal súlyosabb dolgoknak kell történni. A bátyádat meg kellene mutatni egy pszichiáternek, mert ennek a túlzott atyáskodásnak valószínűleg lelki okai vannak.
2011. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 KLászló válasza:
Bocsánatot kell kérjek, most olvastam egy másik kérdésedben, hogy édesanyád nincs már. Apukád nevel (no meg a bátyád). Apukád túlzottan félt és nem akarja, hogy rossz társaságba keveredj.Ebben segít neki a bátyád. Ha túl terhes számodra ez az aggódás, beszélj az osztályfőnököddel, aki a szükséges lépéseket meg fogja tenni, ha indokoltnak látja.
2011. dec. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 lohrpeter válasza:
Anyám ugyanezt csinálja velem ! 35 éves vagyok és majdnem szűz. Az ilyen emberek viselkedésére szerintem az a legtriviálisabb magyarázat, hogy egyszerűen GONOSZAK, élvezik ha bánatot okozhatnak másoknak, különösen ha érzelmileg függ tőlük az illető. Fogd fel úgy, hogy egy értéktelen szemét, és talán rá fogsz jönni a megfelelő átmeneti megoldásra addig is míg kénytelen vagy érintkezni vele.
2011. dec. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
nehogymar azt ajanld neki (nemtudom mar, ki), hogy lepjen le 18 evesen, tartsa el onmagat 18 evesen, amikor jol tanul. Menjen el egyetemre, stb. Ha azt mondod, hogy akkor bulizhat, ha majd sajat labara all, az azt jelenti, hogy 23-24 eves koraban kezdhet el bulizni, ha esetleg tovabbtanulni is akar?
2011. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:

ha te vagy a legjobb tanuló az osztályban meg minden szupi akkor miért nem tudod, hogy egy ilyen ostobaságért nem kapsz távoltartási végzést...Gondolom félt a családod, mert szeretnek és nem azért csinálják ezt, mert ki akarnak készíteni, azt nem értem mért hazudja,hogy ittál, ilyenkor miért nem lehelsz apukádra.. az italt egyből meg lehet érezni még, ha rágózol is.. És ha nem enged bulizni hívd át a barátnőidet filmezni, így együtt lehetsz velük..tudom nem olyan mint a buli, de pl. nekem semmi kedvem nézni a discoban a sok kápszerest meg részeget, hogy ütik egymást, meg a cigi füsttől bűzleni..

A.

2011. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Na javult a helyzeted?
2012. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!