Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit jelentsen az, hogy most...

Mit jelentsen az, hogy most már a közmunkásoknak a havi bére Január 1. től 37. 000ft,8 óra hosszában, amit tisztán kikapnak?

Figyelt kérdés
Ez borzasztó!
2011. nov. 29. 16:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

12:54


Amikor így ordítozol, akkor csapkodsz is? Az ablakot is kivered? Nem csodálom, ha nem vesznek fel semmilyen munkahelyre ilyen stílussal.

2011. dec. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egész nyugodt vagyok,csak fáj ez az igazságtalanság ebben a rohadé.k világban. :) Ami olyan férgekkel is tele van mint például te aki lenézi a szegény embereket.Neked viszont semmire sincs gondod,te ingyen élő.Ki volt nyalva a seg.ged egész életedbe,azt sem tudod mi az hogy munka,úgyhogy kotródj innen.De egyet ne feledj el, az Isten késik,de sosem felejt.Az ilyen önző,szemétláda embereket,előbb-utóbb megbünteti,és bele kóstolsz még te is ebbe az életbe,sose tudhatod.
2011. dec. 1. 21:25
 13/17 bikfic999 válasza:
emberek én idén érettségíztem 2 hónapja regisztráltam a munkanélkülibe egy ftot se kaptam azóta, ha arról lenne szó én szívesebbendolgoznék közmunkásként(amugy már dolgoztam büntiből 2 napot) mint gyárba de az érdekelne hogy KÉZHEZ mennyit kapnák 8 órás munkaídőért
2011. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
"mberek én idén érettségíztem 2 hónapja regisztráltam a munkanélkülibe egy ftot se kaptam azóta,+ miért is kéne kapjál? akik kapnak, azok be is fizettek ilyen célra
2011. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Jelenleg 47ezer Ft-ot kapnak a közmukások 8 órában, a tévében erről beszélnek. Bár bruttó 57ezerről beszélnek, és ha ezt beütöd a bérkarkulátorba 47500Ft-ra jön ki a nettó. Ha van egy gyereked, akkor jön ki 47ezer Ft-ra. Hogy is van ez?
2012. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Bocsánat! Elírtam. Ha egyedülálló vagy 37500-ra jön ki a nettó.
2012. febr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Végül is tökmindegy, nem lepődnék meg azon sem ha 10.000 havi fizetése lenne az embernek,én már bele sz@arok az egészbe, dolgozni kell és kész, ha kell éhbérért,az ember nem tud mit tenni.Franc esne beléjük,ha azt mondják fekete a tej,annak feketének is kell lennie.Csak mosolygok miközben ezeket a sorokat írom,mert tényleg vergődhetünk akárhogy, ez már jobb....nem lesz.
2012. febr. 19. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!