Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek mekkora az esélye...

Szerintetek mekkora az esélye hogy pl. jövőre már 3-4 óráig kell majd kötelezően bennmaradni a suliban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy melyik fajta iskolában? ÁLT. vagy Közép.
2011. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Általános.
2011. nov. 7. 19:00
 3/7 bumbi02 ***** válasza:
70%

ha belegondolsz ezt ma napközinek hívják, ami ma nem kötelező. annyit tesznek hogy kötelezővé teszik a napközit.. ami jó is meg rossz is egyszerre. én pl mindig el voltam napköziben, ha jól emlékszem 1 órát kellett tanulnunk, többibe lenn fociztunk, vagy benn kártyáztunk.. ANnyiból volt jó, hogy ott rá voltam kényszerítve tanulásra, viszont ha hazamentem fél2kor, nem volt egyértelmü hogy tanulni is fogok...


Másrészt meg szerintem szülő - diák dolga hogy napközis-e a gyerek vagy sem, nem hinném hogy kötelezővé kéne tenni.

2011. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

"ANnyiból volt jó, hogy ott rá voltam kényszerítve tanulásra, "


Alsó tagozatban még igen. Felső tagozat 5 talán 6. osztályában még kérték utána leszarták.


"Másrészt meg szerintem szülő - diák dolga hogy napközis-e a gyerek vagy sem, nem hinném hogy kötelezővé kéne tenni."


Pl mi van ha a gyerek bejáró? Fél 5 kor lesz busza aztán hazaér fél 6-ra.

2011. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
eztuán baszhatják, mert kinek van kedve pl 8.ban 5 órakor még zenesuliba menni? senkinek. szal értelmetlen lenne
2011. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bumbi02 ***** válasza:
70%

Pl mi van ha a gyerek bejáró? Fél 5 kor lesz busza aztán hazaér fél 6-ra.


Hidd el nekem 5kor mentem buszom, és mégis túléltem..


De amúgy nem értek egyet azzal hogy kötelezővé kéne tenni, hasonló okok miatt. Amúgy nálunk anno még a zenesulisokat elengedték mindig is zene suliba (én is délután 2re mentem zenesuliba, engem se fogtak napköziben erőnek erejével)

2011. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Nulla. Jövőre már suli sem lesz mert nincs rá pénz. Fidesz kormány van.
2011. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!