Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 18 éves vagyok jelenleg esti...

18 éves vagyok jelenleg esti tagozatra járok többi lent?

Figyelt kérdés
Átakarok iratkozni magántanulónak családi okok miatt. Akkor jár még rám a családi pótlék vagy megszünik? Azért kérdezem mert báttyámnak járt 20 éves koráig esetleg valaki tudja pontosan hogy ez hogy müködik?
2011. szept. 21. 12:47
 1/2 anonim válasza:

a családi pótlék legjobb tudomásom szerint hallgatói jogviszony igazoláshoz van kötve (gimnáziumban iskolalátogatási igazolás).

namármost ha magántanuló vagy akkor ez megszűnik. ezzel eggyütt a családi pótlék is.

én igy tartanám logikusnak, de valódi tapasztalatom nincs a témában.

2011. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ezt a torvenyben siman kiolvashatod magadnak. De ha akarod holnap megmondom neked hol talalod meg.

Egyebkent amennyire en tudom tanuloi jogviszonyodnak kell lennie, de csak a nappali tagozat szamit. Esti, levelezo es tavoktatas nem.

2011. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!