Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem vezetik be azt ami...

Miért nem vezetik be azt ami anno volt?

Figyelt kérdés
Veszélyes munkakerülőnek titulált embereket elvitték dolgozni. (nem tudom, hogy volt pontosan, nem éltem még abban az időben, csak olvastam róla)
2011. júl. 27. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert nincs elég munkahely.
2011. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
KMK volt egyébként, közveszélyes munkakerülés. Azért nem tudják bevezetni, mert tiltakozna az amnesty international, mindenféle szar jogvédő, valamint az se kis probléma, hogy munkahelyekben sem bővelkedik kis országunk.
2011. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek milyen munkahelyeket lehetne "építenie" az országnak? Ruha ipar szerintem egy nagyon jó ötlet lenne, csak sajnos ott vannak a kínai termékek és azok az olcsóságukkal szinte lemosnak mindent a piacról.
2011. júl. 27. 17:07
 4/9 anonim ***** válasza:

azért más olcsónak sem nevezném a kínai cuccokat...bár sosem vásárolok ott

a textiliparban tényleg lenne lehetőség, valamit az állattenyésztésben. alig látni már telepeket, ahol sertést vagy szárnyast tenyésztenének...az előző rendszerben például ilyen telepeken is sokan dolgoztak. én erre koncentrálnék

2011. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad van elég drágán adják a cuccukat, de amit behoznak azt szerintem sokkal, de sokkal olcsóbban szerzik be csak rátesznek egy csomó pénzt, h sokkal nagyobb legyen a haszon a kínai főnöknek. Bár ha azt nézzük szinte már mindent Kínában gyártanak, de én itt most konkrétan a "Kínai üzletben" vásárolt dolgokra gondolok.
2011. júl. 27. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem be fogják, mert a jelen állapotok már tarthatatlanok.
2011. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Régen a teljes foglalkoztatás (tehát hogy dolgozzon mindenki, mégha nincs munkahely, akkor is találunk helyet neki) illetve az árak mesterségesen való lenntartása miatt adósodott el az ország. Nem érte meg.


A megoldás tényleg az lenne, hogy munkahelyeket teremtenének. Az élelmiszeripar fejlesztése nem rossz ötlet.

2011. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem a középkorban élünk hogy láncra verve vigyenek bárkit is dolgozni, és nem is értem miért baj az ha valaki nem dolgozik.

Nevetséges összegért én se emelném fel magam.

2011. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, de ha családod van és baszol el menni 2 és fél év után is dolgozni akkor kicsit idegesítő tud lenni.....
2011. júl. 28. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!