Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » S. O. S hogyan kéne beperelnem...

S. O. S hogyan kéne beperelnem a vodafone-t?

Figyelt kérdés
Elöző hónapban kijött egy 47E-s számla ami horribilis a többi 18-19E-hez képest.Felhivtam az ügyfélszolgálatot és utánanézettem mitöl van ez. aztmondták hogy tavaly szeptemberben kivettek engem és páromat az egymás közt programbol, így azóta fizetjük amit egymással telefonálunk.Nem kértem hogy vegyenek ki nincs olyan hogy lejár az egymás között, csak simán kiszedték tölünk.Egész idáig ugy beszéltünk egymással mintha ingyen lenne mivel kivolt fizetve ez az opció és "jól ki is használtuk" ez a hónap meg durvább volt az eddigieknél és nagyon sokat hivtuk egymást.A probléma az hogy elkezték a kivizsgálást, viszont nem értesitenek hogy hol járnak, sunnyognak és mellette küldik az sms-t hogy nemsokára kikapcsolják a kimenö hivásokat.Felhivtam öket ismét és aztmondták hogy ha vége a kivizsgálásnak akkor jóváirják a tavaly szeptembertöl keletkezett dijakat amiket nemkellett volna kifizetnem....jah csak az a baj hogy én ezekután nemakarok vodás lenni szóval a számlámra irhatnák azt a sok pénzt.Legalább 150-200E forintrol van szó.Hogy kezdjem el a pert?hova kéne mennem intézkedni és mi a menete az egésznek.?
2011. júl. 13. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

5 év huzavona és utána még talán te jársz roszul.Javaslom keress egy ügyvédet és vele beszélgess el.

Sok sikert.

2011. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rosszhír:S azért köszi.
2011. júl. 13. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jóváírásod lesz, akkor az túlfizetésben fog megjelenni. A közműveknél is vissza lehet igényelni a túlfizetést, biztosan lehet náluk is.
2011. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!