Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » OEP - közigazgatási hatósági...

OEP - közigazgatási hatósági vizsgálat? Ez mire való?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet, hogy még egy évekkel ez előtti baleset miatt az OEP közigazgatási vizsgálatot indított, és én mint tanú vagyok benne.


Ez mégis mit jelent? Mit akarnak ebből kihozni?


Az a gondjuk, hogy akkoriban milyen vizsgálatokat végeztek és milyen gyógyszereket írtak fel vagy szóval mi a frász értelme van ennek?


2011. máj. 13. 06:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Tippem: a balesetben megsérült valaki,és leszázalékolták. Most keresik az ürügyet,hogy munkaképesnek nyilváníthassák.
2011. máj. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja hogy ezzel nem csak a nyugdíj-igazgatóság foglalkozik, hanem az OEP is ?
2011. máj. 13. 07:05
 3/4 anonim ***** válasza:
A Nyugdíj Igazgatóság csak folyósítja a nyugdíjat. A jogosultságot az OEP bírálja el. Ők foglalkoznak a felülbírálatokkal is.
2011. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ja ezt nem tudtam, csak mert úgy emlékszetem, h a nyugdíjigazgatóság intézte valamikor a rokkantnyugdíj-ügyeket, de akkor tévedtem


hát így viszont minden bizonnyal ez van a háttérben, na erre befizetek, csak azt tudnám, hogy egy boka szalagszakadásban mi a frászt akarnak vizsgálni. ott sok bűnöst nem találnak, bár ha találnának, akkor se tudom, hogy mi van? talán behajtják a rojkkantnyugdíjat az okozón pl egy közlekedési balesetnél?


hát jó kérdés ez, de nagyon kíváncsi leszek erre, úgy látszik tényleg beindultak a torpedózások, ahonnan csak lehet

2011. máj. 13. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!