Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezik olyan közmunkánál,...

Létezik olyan közmunkánál, hogy kedvezményezet kor?

Figyelt kérdés
Önkormányzati közmunkáról lenne szó,néhány ember jóformán állandóra fel van véve munkára,azzal az indokkal,hogy már nem sok van a nyugdijig nekik és ezért kedvezményezet korban vannak,ami azzal jár,hogy legtöbbször azokat hivják közmunkára!Létezik ilyen?Vagy csak jól be vannak vágódva a hivatalnál?
2011. ápr. 16. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy ez létezik-e azt nem tudom,de nem kizárt.Azt viszont konkrétan tudom,hogy nálunk a kerületben aki az egész közmunka programot vezette (non-profit cég)azt csinált amit csak akart a munkaügyi központ által kiküldött emberekkel,akiket foglalkoztatott.Elsősorban az egész familliáját vezető beosztásba tette,majd ő lett a kiskirály.Ez nem is olyan nagyon régen volt,tavaly augusztustól.A férjem dolgozott ott három hónapig,majd decemberben ünnepek elött mindenkit elküldtek.Igen voltak olyanok akik már nagyon hosszú évek óta ott dolgoztak,ami furcsa hiszen addig a többi munkanélkülinek nem jutott hely.Napi kétezer valahányszáz forintért locsoltatták velük az utcákat,tereket sepertettek,szemetet szedettek,és mindent ami jött.
2011. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos én is pont ezért kérdeztem ezt,mert addig még ezeket az illetőket ezzel a magyarázattal foglalkoztatják majdnem állandóan,addig mások meg nem jutnak be közmunkát végezni,amiért valamelyest többet fizetnek azoknak,akik dolgozni szeretnének!
2011. ápr. 16. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Orbánunk nem is tudom,hogy ezt miképpen képzelte el,tudniillik nincs is ennyi közmunka lehetőség,mint amennyi ember regisztrálva van.ENNYI KÖZMUNKA NEM LÉTEZIK.És ez tuti.Ha csak nem találják ki,hogy a városokat felújjitatják velük,például a házakat kivülről,útépités,útjavitás,és stb.Persze ez jól fog jönni,hiszen ingyen lesz ennyi pénzért.
2011. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az,sok a regisztrál ember és mégsem tud dolgozni ha akar,mert a fent emlitett kifogású emberek elfoglalják a helyet!De a kérdésre még mindig nem kaptam sajnos választ,hogy létezik-e ez a kedvezményezet kor?!
2011. ápr. 17. 18:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!