Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag honnan kezdődik a...

Jogilag honnan kezdődik a nemi erőszak? Sztem gumijogszabály, de mégis durva következményekkel. Nem?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ne legyünk álszentek, bizony rengeteg nő imádja, ha a srác kőkemény kezekkel bánik vele, de még olyanról is hallottam, hogy a csajszi azt imádta, ha a srác letérdeltette maga elé, és a hajánál fogva rángatta a farkán, és így szopatta le magát, ha meg nem nyelte le, még két fülest is kapott, na de még mindig ott tartunk, h ezt imádta a csajszi.

A lány tehát megőrül a srác keménységéért. na puff ....

És akkor ugye lehet folytatni ezt az igyen gyakori kibilincselős meg egyéb keményebben folytatott szexuális együttlétekkel, na de most mégis jogilag hogya a frászba lehet elkülöníteni a nemi erőszakot attól, ha bizony a csajszi kőkeményen szereti, csak mondjuk másnapra meggondolja magát, és X okból ki akar cseszni a sráccal, aztán az meg észre se veszi, már le is tartóztatták.


Egyrészt nem nagyon szubjektív ez az egész jogszabály, másrészt meg nem iszonyatosan vissza lehet vele élni?


Arról meg ne is beszéljünk, hogy tehát itt orvosi lelet nem játszik, hiszen egy ilyen durvább sexnél lehetnek finomabb sérülések, és hát kizárólag a csajszi állítása alapján lesz a srác egy "utolsó mocskos erőszaktevő".


Nem látjátok ezt iszonyat nehéz kérdésnek?


2011. márc. 31. 10:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, elég sűrűn megfordultam a bíróságon, és soha nem találkoztam ilyesmivel....
2011. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hát nekem meg pont egy ügyvéd haverom mesélte h mennyi nemi erőszakolós ügye van, és hogy azok jó része mennyire kétes ...
2011. márc. 31. 19:21
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Első vok.


Ha nem volt erőszak, csak szimpla, sima gyengéd szeretkezés, és másnap elmegy a rendőrségre és azt mondja, hogy megerőszakoltad, akkor is neked lesz véged, mert a nemi érintkezésnek akkor is vannak nyomai, ha nem verted meg. Szóval ha hülye nővel kezdesz, ígyis-úgyis megszívod.

2011. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

hát ez az ....

akkor csak azt nem értem, hogy 1 állítás kontra 1 tagadás esetén miért a férfi húzza a rövidebbet szükségszerűen

2011. ápr. 5. 13:42
 15/18 anonim válasza:

Az erőszakos közösülés nem egyenlő a durva szexszel. Gondolom érzékeled a különbséget, de ha nem akkor: a durva szexnél van beleegyezés, erőszaknál viszont nincs.

Már az is erőszakos közösülésnek számít, ha a nemi szervek összeérintkeznek.

2011. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
most itt mindenki csak az én igazamat bizonyítja sztem ...
2011. máj. 3. 21:15
 17/18 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmiféle bonyolultság. Egyszerűen ne okozz maradandó (másnapra maradandó) károkat a hölgyben. És nincs probléma... Szerintem azért a bilincselős szex is lehet egyszeri nem kell a nyomát egy hétig hordani... vannak plüss bilincsek is...
2012. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Missi_Key ***** válasza:
najó, de fordítva is gondolj bele..ha teszem azt a psi állítja hogy csak durvultak, közbe erőszak volt...
2013. márc. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!