Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag honnan kezdődik a...

Jogilag honnan kezdődik a nemi erőszak? Sztem gumijogszabály, de mégis durva következményekkel. Nem?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ne legyünk álszentek, bizony rengeteg nő imádja, ha a srác kőkemény kezekkel bánik vele, de még olyanról is hallottam, hogy a csajszi azt imádta, ha a srác letérdeltette maga elé, és a hajánál fogva rángatta a farkán, és így szopatta le magát, ha meg nem nyelte le, még két fülest is kapott, na de még mindig ott tartunk, h ezt imádta a csajszi.

A lány tehát megőrül a srác keménységéért. na puff ....

És akkor ugye lehet folytatni ezt az igyen gyakori kibilincselős meg egyéb keményebben folytatott szexuális együttlétekkel, na de most mégis jogilag hogya a frászba lehet elkülöníteni a nemi erőszakot attól, ha bizony a csajszi kőkeményen szereti, csak mondjuk másnapra meggondolja magát, és X okból ki akar cseszni a sráccal, aztán az meg észre se veszi, már le is tartóztatták.


Egyrészt nem nagyon szubjektív ez az egész jogszabály, másrészt meg nem iszonyatosan vissza lehet vele élni?


Arról meg ne is beszéljünk, hogy tehát itt orvosi lelet nem játszik, hiszen egy ilyen durvább sexnél lehetnek finomabb sérülések, és hát kizárólag a csajszi állítása alapján lesz a srác egy "utolsó mocskos erőszaktevő".


Nem látjátok ezt iszonyat nehéz kérdésnek?


2011. márc. 31. 10:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látom olyan nehéz kérdésnek. Olyan lánnyal ne szexelj, akiben nem bízol meg. Szerintem még szex előtt le lehet szűrni, hogy mennyire labilis a nő.


De tény és való, hogy ha jól megrugdosod, akkor ő másnap feljelenhet még akkor is ha élvezte, és ha ezt nem kotyogja el a pszihódokinak, akkor bizony te megütöd a bokád.

2011. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
na azért egy keményebb szexnél én nem megrugdosásra gondolok :)) és én bizony nagyon nehéznek látom ezt, ha nem is labilis, baromi könnyen vissza lehet élni vele, és hát a nők gonoszsága pedig ugye elég végtelen ...
2011. márc. 31. 10:49
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell perverzkedni meg olyan nővel d*gni, aki fel akar jelenteni "csak úgy" a rendőrségen... Ez marha nehéz ám
2011. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
jó hát ha előre tudja az ember, akkor nyilván nem teszi :))))
2011. márc. 31. 10:56
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem gumi jogszabály ez. És ha a jogi része érdekel az nagyonis egyszerű és átlátható. Nemi erőszaknak egyetlen esetben minűsül, ha a lány azt vallja hogy nem akarta. Minden más esetben ez egy sima szeretkezés.
2011. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Na puff, ha a lány azt vallja ... szóval csak ennyi, és te még azt mondod, hogy nem gumijogszabály? Hát nem tudom, azért pont az általad leírt ok miatt sztem baromira az. Tehát elég a lány szava és kész, annyi, a srácot lecsukják 5 évre ... na ez aztán a király. Nem is tudom, létezik-e más bűncselekmény, ahol elegendő lenne egyetlen egy ember állítása az elítéléshez.


Na meg tudod mit szeretek nagyon? Hogy mindig csak a csúnya férfi lehet erőszakos, holott én pszichológusként nem egy olyan fiatal srácról tudok, akire akarata ellenére mászott rá X rokon vagy szomszéd néni, de hát ugye ez amolyan elmegy kategória, ezt nem tartja senki nemi erőszaknak, csak mert nő követte el.

2011. márc. 31. 11:51
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem gumi. Teljesen egyértelmű a jogszabály.
2011. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
és leírnád, hogy a vázoltak ellenére mitől is egyértelmű? mert tök jó kijelentés, csak ebből sokat nem tudok meg
2011. márc. 31. 12:37
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat, de tényleg, ennyi erővel, akkor egy csomó másra is ráhúzhatjuk, hogy direkt kiprovokálta a dolgot és szaladt feljelenteni. Normális embernek eszébe nem jut, hogy happyből kitoljon a másikkal, és feljelentgesse, ennyire egyszerű, olyan dolgon kattogsz, aminek nincs értelme.
2011. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nincs értelme? ajajjjj, tudod te mennyi gonosz nő van ?
2011. márc. 31. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!