Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyha kiskorúként (15évesen)...

Hogyha kiskorúként (15évesen) bemennék egy 18-as korhatáros DISCOba és ha ellenőrzés van akkor engem megbüntethetnek a rendőrök?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
18 éves vagyok, de még nem voltam discoban, nem is szeretnék menni. Nem érdekel a "mai fiatalok" élete.
2011. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, a West Balkán tragédia óta, nagyon szigorúan nézik a discokat. Eddig könnyen be lehetett menni egy nagykorú személyi igazolványával, de most ez már majdhogynem lehetetlen. Ha mégis megpróbálod és lebuksz téged, a szüleidet és a személyi tulajdonosát is csúnyán megbüntetik.
2011. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt jó esetben be sem engednek.

Másrészt nem, nem büntetnek meg. Mivel fiatalkorú vagy, így a szüleidet büntetik meg (általában pénzbírság, esetleg csp megvonás, ha utánad járnak és találnak más dolgokat is). Azt meg nem fogod zsebre tenni, amit tőlük kapsz otthon, miután végighurcolták őket a rendőrségen miattad.

2011. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
több barátom is volt már úgy diszkóban hogy ellenőrzés volt, és semmit nem kaptak. két héttel ez előtti szombaton is volt ellenőrzés, ott is találtak csomó fiatalkorút, sőt még kiskorút is és mégse büntették meg őket
2011. febr. 18. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Figyelj. Nagyon sok olyan hely van, ahová 15 évesen is bemehetsz. Szerintem elégedj meg vele. Aztán később visszasírod a fiatalkorodat.

Ráérsz még, eljön az az idő hamar. Sajnos.

2011. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!