Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A gárdamellényről és a betilto...

Captain Frájer kérdése:

A gárdamellényről és a betiltott egyenruhákról szóló bekezdéseket hol tudnám megnézni?

Figyelt kérdés
A kérdés adja magát. Szeretném saját magam is elolvasni, hogy miben van meghatározva a betiltott/feloszlatott társadalmi szervezetek egyenöltözetének viselését szabályozó jogszabály.
2011. febr. 14. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
láttad ma Vonat Gábor beszédét :D?
2011. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most nézem youtube-on, csak szeretném tudni, h miben is van pontosan meghatározva, h mi hasonlít gárdamellényre és mi nem? :)
2011. febr. 15. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:
én most néztem végig 17/F vok nemnaon értek ien dolgokhoz még. de engem is érdekelne..
2011. febr. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:D oda pirított ma a Jobbik és Vona :D

ez jó volt

2011. febr. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

152/B. § Itt tesznek szót a betiltott társadalmi szervezetek formaruháját illetően ( [link] én mégis úgy érzem, hogy ez nem fedi le a kérdésemre a választ. Ha valaki tudná, hogy hol van meghatározva, hogy mi tekinthető esetünkben gárdamellényhez hasonló viseletnek, azt megköszönném.

Mert most a egy fekete mellényt, imrepajzsos kitűzővel karöltve hasonlónak nevezünk? Esetleg önmagában a fehér ingen fekete mellényt is? Ha ez nincs valahol pontosan meghatározva, akkor ez a jogszabály úgy trágya, ahogy van...

2011. febr. 15. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!