Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Herbáriás cannabisról hallotta...

Herbáriás cannabisról hallottatok már?

Figyelt kérdés
Hallottam olyan termékről, aminek ogyanolyan (vagy jobb) a hatása, mint a cannabisé, viszont nincs benne THC, ebből következően legális. Valamilyen herbáriás termék állítólag, Nem tudtok róla valamit? Ill. hol lehet beszerezni?
2011. jan. 23. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, én csak filmben láttam eddig, hogy a pszihológus írta fel receptre. Nem hinném, hogy MO-n lenne ilyen, akkor már lenne híre a fiatalok körében.
2011. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én csak erről hallottam: [link]
2011. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor én olyat fogok fogyasztani. A fűnek úgyis sz@r íze van.
2011. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Minden drogost ki az országból! Irány Hollandia!


Az én TB-men ne gyógyítsák őket!

2011. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De pedig mindenkit a te tb den fognak gyógyítani, és neked már nem marad tb-d . muahaha :D
2011. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 09:13


És a cigivel meg a piával mi a helyzet? Az is ugyanolyan drog, annyi különbséggel, hogy az legális, mert a népgazdaságnak szüksége van rá. Viszont sokkal több elvonást igényel a TB-től, mint a fű, hiszen nagyon komoly fizikai függőséget is okoz, a mentális függőség mellett, ami a fűről egyáltalán nem mondható el... Úgyhogy erre válaszoljl, Komám!

2011. jan. 24. 23:05
 7/12 A kérdező kommentje:

Az elözö komment a következő legénynek ment :



01.24, 09:13

2011. jan. 24. 23:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne szivjal ilyet..szintetikus szarral van felütve es 1000x karosabb mint a sima fü.Szoval en se fogok "atallni",nem mintha eddig tul sok füves cigit szivtam volna.
2011. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"És a cigivel meg a piával mi a helyzet? Az is ugyanolyan drog, annyi különbséggel, hogy az legális, mert a népgazdaságnak szüksége van rá."



Nem ugyanaz a helyzet mert a THC nem drog. Máskor jobban nézzetek utána a drog meghatározásának.

2011. febr. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Anyám! A féllábú megmagyarázza, hogy miért nem nyert a seggberúgó versenyen!


Nyisd már ki a szemed, ember! Drogosok vagytok mind!

2011. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!