Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol találok már kész szerződés...

Hol találok már kész szerződést? (Kép/Videó Hozzájárulás)

Figyelt kérdés

Szeretnék letölteni már kész szerződést amiben csak alákell írnia a filmben/videóban szereplőnek, hogy hozzájárul a szerepléshez.


Vagy ezt hogy kéne? azt hiszem így akkor milyen papir kéne hozzá?

Egy ilyet szeretnék én letölteni.


2011. jan. 19. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:

én xy hozzájárulok, hogy yx a rólam 2054.13.-2-én készített videó felvételeit, illetve fényképeit abcd célokra a hatályos jogszabályok betartása mellett felhasználja. lemondok minden jövőbeli anyagi és kártérítési igényemről ezekkel kapcsolatban. megengedem/nem engedem, hogy azokat 3. fél számára átadja.

xy, yx, tanú1, tanú2 aláírás, szig szám. dátum.


kipofozod és már használhatod is. tudtommal akármilyen adásvételi, ajándékozási szerződés megfelelő, ha azt a szerződő felek és két tanú aláírja. akár még amit egy használt wc papír hátoldalára írsz is.

2011. jan. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!