Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehet az akit megzsarolnak?

Mit tehet az akit megzsarolnak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok itt elsősorban, hogyha valakit megfenyegetnek, hogy adjon 1 millió Ft-ot vagy megölik.

Az ilyen estben mit tehet? Mert szerintem a rendőrségnek esélye sem lenne mert a bizonyítási eljáráshoz úgyis kevés lenne a kezükben...

Az fogja magát és fizet?


2010. dec. 23. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Fizet.
2010. dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hangfelvételeket készít, és rejtett kamerát használ. Húzza az időt, részleteket ad, és mind rögzítí, hogy legyen bizonyíték.
2010. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"adjon 1 millió Ft-ot vagy megölik"


a mai Magyarországon a bérgyilkost felfogadni drága dolog. Sőt, ha még a tetem eltüntetését is kéri a megbízó, úgy az eredeti ár háromszorosát szokták kérni.

2010. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen én ezt értem, de mit lehet tenni ha megzsarolnak?
2010. dec. 23. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
miért téged megzsarolt vki? akkor sztem nem téged ölnének meg ha nem fizetsz hanem mondjuk egy családtagod,barátnőd,rokonod,az a zsarolás
2010. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Öld meg a zsarolót.égesd el a tetemét és dobd a Dunába! Minden zsarolónak van gyenge pontja. Pl. család,féltve,szeretett gyerek,feleség,anya,apa,stb. Hidd el nem a végtelenségig tudják mindig szem előtt tartani a családtagjaikat a fenyegetők! Mindenre van megoldás!
2010. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát de ki zsarolna meg? Mer ha 1 vadidegen akkor az úgysem tudna megölni más meg ki zsarolna meg?
2010. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!